Neuvěřitelné se stalo skutečností?

Nebo tak nějak. Všem moc děkuji za gratulace a budeme pokračovat v lehkém,nenuceném tempu dál.Že?

Nejlepší odpověď
rynek878

Jen mi jedno dopoledne nejde internet a hned jsou tu další dva stříbrní,samoz­řejmně moc gratuluji.

Další odpovědi
BENYTA

Zdravím všechny,zvláště BUBČU,taktéž nenuceně gratuluji,hlavně at Vám vydrží ten svérázný humor a nezpychnete nám tím stříbrem…

Jahoda

Bubco, proč děkovat? Stříbro Ti patří, takže není co řešit 🙂

Jen by mě zajímalo, kdy to s tím šámpaňským a jahodami oslavíme 😁

annas

Věřím, že ano. Jak jsem se zmínila, Vaše otázky dávají zabrat. Vtipné odpovědi jsou příjemným osvěžením.

ten který je

Já se též připojuji ke gratulaci.

led

symbolicky dvíham palec a tíško závidím, mám čo doháňať s vedomosťami 🙂

panenka

Nemáš Bubco za co děkovat však si to zasloužíš 🙂

anonym

Uzivatelum,jako vy neni tezke podekovat!

kapka

A v posledním levelu se vyhrává nějaká cena nebo bude game over? To druhé bych fakt nerada. 😁 Bubco gratuluji.

Bumbes

Přidávám se s gratulací, pozdě, ale přece…

Zdroj: sejrak.rajce.id­nes.cz/Kvety/i­mages/P5121441­.JPG

Marvan

Nepřipadá mi to tak neuvěřitelné, tady se body sbírají samy, až moc lehce bych řek