Pokročilý

nesnáším ho ani ho nemám ráda furt chce abys s ním chodila ven....

mamka má kamarádka a ta má syna je mi 15 let menší postavy ,prej mě miluje ale já ho ne nesnáším ho a FURT chce abych s ním chodila ven ale já vůůbec nechci,pořád ale pořád otrvauje.Vždyt je mu 15 let a mě je teprve 13 let. nechci aby mě pořád otravoval co mám dělat ? PS: ani nevíte jak se otravnej vážně nechcetě zažit !!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co mu říct, že s ním ven nepůjdeš, že si musíš opakovat češtinu?

Další odpovědi:

Zlatý

Výmluvy "musím se učit" (byť třeba češtinu ;o) nebudou to pravý, on si počká a věčně se vymlouvat nemůžeš.
Zkusila bych mu to říct narovinu - nerozumím si s tebou, tak se nezlob, ale nikam nepůjdu. Pokud to nepochopí, tak bych pouvažovala, jestli to neříct mamce, mohla by kamarádku poprosit, aby se synem promluvila...

Zlatý

A co mu to jednoduse rict po pravde? Ze jsou mamky kamaradky neznamena, ze vy dva se musite mit radi. V klidu mu to rekni, kdyz to nebude akceptovat, jednoduse ho zabanuj - at uz na mailu, nebo na telefonu nebo na ICQ, facebooku ci nevim co mas, pres co te otravuje.

jednoduché řešení-dát mu přečíst, jak umíš psát a určitě ti dá na pár let pokoj a mezi tím si najde jinou.

ale teď už vážně-vážně mu prostě říct narovinu, že ještě nejsi vyspělá na nějaké vztahy a chceš si užívat ještě volnosti a né hned se do něčeho hrnout

Pokročilý

Řekla bych mu aŤ už tě nechá být že s ním nechceš mít nic společného. Ať už nezoní a když se uvidíte tak jen jako přátelé někde na srazu s mamkami..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.