arygnoc

Neškodila by vedle nicku člena odpovedi.cu ikonka online/offline?

by byla fajn, ne?

Nejlepší odpověď
quentos

Miroslavst už ten nápad před časem měl:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brali-byste-kdyby-bylo-u-jmena-osoby-na-odpovedich-videt-zda-je-dotycny-a-on-nebo-offline

nicméně nic se od té doby nezměnilo, možná proto, že takovéto statusy admini spíše považují za prvek chatroomů a ty sem vnášet nechtějí. Ale můžete jim svůj návrh napsat ;{)>

Další odpovědi
Terryle

Mně by se líbila a ani by to nemusel být technicky problém. Jenže by to vedlo k víc „tlachacím“ otázkám, čímž by se z odpovídacího serveru stal diskusní a chatovací, což tu prý není…

dědapetr

Nevím co by se tím vyřešilo já se například vůbec neodhlašuji i když tady nejsem.A když položím otázku chtěl bych zná odpověď kterou neznám,neboť je neznám a nebo mě zajímají,za dobré děkuji a za ostatní také za snahu pomoci.V tom vydím smysl těchto odpovědí.cz nebo se mýlím?