neshody se sousedy nad námi

bydlíme v panelovém domě nad námi je paní, která nás neustále obtěžuje nesmyslnými problémy. Stěžuje si na věci typu šoupli jste židlí nebo pouštíte nahlas vodu. Neustále si k nám chodí stěžovat, že jí od nás padají kusy popele z cigaret, což je naprosto nemožné, protože u nás nikdo nekouří a to co mi paní na parapetu ukazovala byly 3kusy vypálené cigarety. Nyní si vzala do parády naší poštovní stránku strká nám do ní kapesníčky s různým bordelem a zbytky jídla. Když mě vidí že jdu zamkne vchodové dveře.Už nás to nebaví a nevíme co s tím máme dělat. Dá se proti takovému člověku vůbec něco udělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

A jak vychází s ostatními sousedy? Pokud bezdůvodně prudí, jsou 2 možnosti.
Buď důsledná a totální ignorace anebo společná a soustavná obrana až po případnou stížnost na porušování občanského soužití.
Také je možné, že je paní stará, opuštěná, nemocná a potrhlá. Pak jsou na řadě její příbuzní, obvodní lékař, možná zkusit i trochu pochopení a asertivity.
Většinou nic nebývá zcela černobílé, jak se to na 1. pohled jeví.

Další odpovědi:

Stříbrný

jak si může stěžovat, že jí od vás padá popel na parapet, když bydlí nad vámi?
Rada: Nevšímejte si jí a nebo jí to co vám strká do schánky narvěte do její. Nic mě nenapadá, naši sousedi docela ujdou, až na to, že od jejich dupání nám praská omítka na stropě v obýváku =/

Pokročilý

Nad vámi?? Kdyby pod vámi, tak to pochopím...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.