easaque

nerozbitné brýle? Plastové či Titanflex? Zkušenosti!

nerozbitné brýle? Zajímá mě, jaké máte zkušenosti s „nerozbitnými“ plastovými nebo Titanflex brýlemi, které jsou houževnaté a prý dost vydrží. Vybírám si brýle na sport – volejbal, squash a proto mi jde o pevnost a odolnost. Plastové jsou za slušnou cenu a titanflex zase drahé, ale asi víc vydrží

Odpovědi
anonym

Měla jsem nerozbitné plastové a při bouračce z nich byly dva „monokly“ na to tata.
Pokud chceš opravdu odolné a je riziko zničení, tak sáhni po Titanflexu.

marci1

Zkušenosti sama nemám, ale z doslechu Titanflex.