Avatar uživatele
pokazdejinak

Nepřipomíná vám to něco? :)

http://zpravy­.idnes.cz/sko­lak-v-minus-patnacti-olizl-dopravni-znacku-primrzl-mu-k-ni-jazyk-112-/krimi.aspx?c=A120204­_133713_vary-zpravy_zep
Doplňuji:
barbakane a veříte, že mě to ani nepřekvapuje? :D předpokládám, že tenhle kluk si to už taky bude pamatovat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, hanulka11, barnajka, Drap, Deli, Damiana, briketka10 před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Taky jsem podobnou volovinu udělala…kdysi.
Nebylo to teda venkovní zábradlí ani dopravní značka, ale mrazák v sídlištní sámošce :) Nevzpomínám si přesně, kolik mi bylo let, ale víc jak 10 rozhodně ne.
Mamka cosi vybírala, ke mně byla otočená zády. Já byla malá, horní rantl mrazicího boxu jsem měla zhruba ve výšce hlavy. Nevím, co mě to napadlo, ale koukajíc na sekci s nanuky, jsem po té namrzlé hraně přejela jazykem. Samozřejmě, že jsem se hned přicucla a nešlo se odlepit. Začala jsem natahovat, panikařit, ale po chvilce cukání jazyk, díkybohu, povolil. Ještě dlouho mě ale pekelně štípal a musím říct, že víckrát jsem už takovou ptákovinu neudělala. Holt, vlastní zkušeností se člověk učí nejlíp :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A víte že i já byl takový blbec? 😁 Když jsem navštěvoval měšťanku,lízl jsem si mosazné kliky a na ni zůstali snad všechny chuťové pohárky.. Již nikdy v životě bych to neudělal,ale v té době jsem byl považován za Timura!
Doplňuji:
pokazdejinak,jako že jsem byl nebo jsem blbec ? 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Právě že nám to dospělí jako dětem říkali, tak jsem to také zkusil. A čaplo mně to. Asi jsem byl lépe teoreticky připravený a nezazmatkoval jsem. Dýchal jsem jak o život až jazyk odmrzl a přežil to bez úhony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

No jo,… Železné předměty se stávají v mrazu lepkavými … Neolizujte zábradlí před školou…
Škoda, že tam není ještě fotka s následným pohlavkem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Někdy si říkám, že ještěže jsem to nikdy pod vlivem dětské zvědavosti nezkoušela. Každou zimu slyším podobné případy v rádiu, televizi.. Br. Jen z toho pohledu na fotku je mi zima..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jasně Obecnou školu:D:D
asi zkouší jestli to fakt funguje …pitomec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Komu neni rady, tomu neni pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pokazdejinak

:D že jste vtipálek a všechno musíte mít ozkoušený… i za cenu chuťových pohárků ;)

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dyť jsem psal,že jsem byl blbec.:-)

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek