Stříbrný

Nepřipadá vám, že uživatelů Skype nějak ubývá?

Ne že bych si nějak stěžoval, ty hlavní spoje fungují. Ale nějak mi postupně mizí kontakty a nejsou k dosažení. Že by byl přestal být zájem o skype, i když je zadarmo i na dlouhé hodiny? Nebo je přepadení mobilem snadnější?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Skype používáme stále neboť dcera je v Austrálii a jedině přes skype s ní můžeme hovořit a zároveň vidět vnoučata.

Další odpovědi:

Bronzový

Skype je pro mne zásadní komunikační prostředek.
V Čechách však nemá takovou oblibu / zastoupení...

Pokročilý

Presne, dnes jiz Skype neni co byvalo. Facebook ho plne nahradi a daleko lepe, nemusi se resit synchronizace s facebookem, vse v jednom. A tarify bez omezeni za 4-5 stovek mesicne, vsude wifi s i nejlevnejsi tel za 1500 umi videhovory a vsechno jako pocitac..skype bude za chvili, nebo uz mozna je ztracen stejn jako icq, msn messenger ajp.

Zlatý

Netuším, nikdy jsem Skype nepoužívala.

Stříbrný

Proč mít Skype, když mnoho lidí (zejména těch mladých) má Facebok a zde funguje aplikace Messenger, která je srovnatelná s aplikací Skype.
A další důvod vidím v tom, že většina omobilních operátorů nabízí dnes již "za hubičku" tarif bez omezení. SMS zprávy zdarma, volání zdarma.
Já osobně bych i aplikaci Skype používal jako dříve, ale na mém telefonu se mi neustále objevuje nějaká chybová hláška, pokud se chci přihlásit. Z PC to funguje zcela normálně.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Kepler

Nějaký fejs a mess nemá nárok nahradit okamžitou komunikaci s konkrétní osobou, a to ihned a s video. Pro mně je to nenahraditelné, protože můžu takto používat vzdálený kontakt, třeba u problému s pc. Kámoš si to prohlídne, konverzace je okamžitá a je zameteno.

Bronzový

jáára

Na tohle je Teamviewer...

Microsoft koupil Skype a teď asi každý nový MS účet je automaticky "Skype účtem". já jsem převedl starý Skype na @outlook.com a mám tam kontakty jako dřív, však ale ty český, sou mrtvý.

Stříbrný

Kepler

Samozřejmě, šlo o teaimwiever. Takže ta hajzlíky zase musíme položit my!

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.