Pokročilý

Nepřipadá vám, že označení IQ odsuzuje hloupější lidi?

Nepřipadá mi, že je moje inteligence kvalitnější, když mám vyšší IQ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já to mám jednoduchý, já jsem krásná aj chytrá:-DDD

To IQ se teď bude tetovat na čelo? Nebo proč by byl někdo odsuzován?

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, proč? IQ je prostě "inteligenční kvocient", tedy naprosto neutrální termín. Kvocient může přece být jak vysoký, tak nízký...

Zlatý

Na první otázku odpovím ne - stejně, jako ideál krásy neodsuzuje lidi, kteří vypadají jinak...

A na druhou otázku rovněž odpovím ne... A dodám, že velmi pravděpodobně nemáš...
:-D

Zlatý

nie, iq a hlúposť sú dva rôzne pojmy.

;-Q

Stříbrný

Připadá.
Nejhloupější jsou podle mne ti, kteří "se ohánějí svým vysokým IQ" …

Stříbrný

Mám IQ 151...je to model velmi starého počítače pro výuku jazyka Basic.

Bronzový

to je fajn, tento postoj si určite uchovajte

my sme sa na psychológií učili, že je cca 20 druhov inteligencie.....a áno, mať hoci len jednu z nich veľmi vyvinutú ( bez tréningu) nie je dobré znamenie...tak ako pri iných extrémoch

celý život sa potýkam s ľuďmi, ktorí majú veľmi vysoké, vysoké aj celkom vysoké IQ ale emocionálnu a sociálnu inteligenciu v suteréne....najsmutnejšie je že viacerí z nich určite netrpia poruchou osobnosti, ktorá to spôsobuje.....sú to proste bezcharakterní šmejdi a mizantropi (osobne neverím, že zloba je duševná choroba)...a tie stereotypy o génioch, ktorí nevedia uvariť ani vajce či prišiť gombík....

a mimochodom, tie reči o vzájomnej previazanosti rôznych inteligencií sú veľmi pochybné a vedecky viac vyvrátené než potvrdené
Doplňuji:
Matesax: vy si ani tie intelektuálne záujmy neviete užívať? či len nechcete ,,pařit", flákať sa a odmietate drogy? ono, rozdiel medzi anhedoniou a príčetným životným štýlom je tristný........a poviem vám ešte jedno: u nás v škole drogovali a najviac riskovali tí s IQ nad cca 130....a ešte aj šírili konšpirácie a hoaxy.....fakt im verili...ale to bolo skôr spôsobené zlým duševným zdravím a zlou výchovou.....nuž, IQ nie je záruka zvládania reality

Bronzový

Naopak - mě pro intelektuální zájmy a neschopnost užívat si téměř všichni odsuzují, šikanovali ve školách, ... Člověk s průměrným IQ má jednodušší život - zaleze do baru - baví se, zaleze do klubu - baví se, má idiotický rétorický styl a vypadá jako pozér - holky to žerou, je netaktní + neomalený + sebestředný + ... a každý jej obdivuje + miluje + ... Všechny ty rádoby citáty a obecná kritika mužství je blbost. Ženy nechtějí hodné, milé, starostlivé - chtějí idioty, násilníky, zkažené, ...

Diskuze k otázce

Bronzový

Psychotic

Matesax: Jojo, sebelítost, s tou to vyhraješ :-)

Zlatý

ReHu

Matesax > myslím, že to vidíš moc černě. Záleží na tom, v jaké okruhu lidí se pohybuješ. Kamaráď se těmi, se kterými máš podobné zájmy.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.