Kaxx

Nepoškodí se mi telefon?

Dostala jsem Samsung galaxy s2 i9100 a jako operátora mám vodafone. Ale hned jak jsem ho zapnula jsem si všimla že se při zapínání objevuje značka T-mobile, přestože mi pak mobil píše vodafone… Nebude to mít nějaké důsledky,problémy a tak? Budu moc vdecná za každou odpověd.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, telefon bude normálně fungovat, nemá to vliv. Dnes je zakázáno blokovat telefon pro určitého operátora.
Můžete být tedy v klidu.

Další odpovědi
beer

Naprosto nic se něděje a je to běžné. Telefon byl asi koupen u T-mobile, proto to tam krátce uvidíš.