Sůwa

Neposíláte zprávy vnitřní poštou, když máte uzavřený profil?

Tohle zas klidně může někdo smazat, jinou možnost nemám. V takovém případě totiž marně čekáte na odpověď. Konkrétně jde v tomto případě o david22, ale i o další 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Měl jsem profil dlouho otevřený. Jediným důvodem pro zavření bylo to, že místní mistr světa, začal pečlivě zkoumat všechny mé otázky a odpovědi. Zveřejňoval tady kolik mám otázek z které kategorie, někdy se mu zdálo, že mám otázek příliš mnoho, někdy mu zas vadilo, že mám hodně odpovědí a podobně. Nejsem zvědav, aby si nějaký úchyl prezentovaný vysokoškolským titulem si z mého profilu vytvářel poznámky a někde je archivoval.
Každému kdo napíše, tak rád profil otevřu. Samozřejmě, že manželů Kodexových a jim podobných se to netýká.

Další odpovědi
Damiana

Sice moc vnitřní poště nedám, ani jinak žádné velké dopisování nepěstuji, ale s vnitřní poštou nemám problém, i když mám uzavřený profil. Vybírám si ovšem, komu kontakt povolím nebo koho rovnou bloknu. Myslím, že za ta léta práce s lidmi různých „temperamentů“ poznám moc dobře a včas – s kým mám tu „čest“. Profil si otevírat nehodlám. Zájemce může číst mou „tvorbu“ aktuální a nemusí se snad zdržovat „cestou do pravěku“. Žádné drby ani pokoutní paktování se nepěstuji nikde – odpovídám a diskutuji zde, přímo – nemám problém s tím, aby mé vyjádření mohl číst kdo chce. Více toho snad není třeba jakkoli propojovat. Tohle je virtuální svět. Soukromí mám vlastní a to je pro mne svaté.

www

Uzavřený profil nemám, ale uvažuji o tom. Několikrát jsem již dostal pár velmi sprostých a urážlivých zpráv, teprve pak jsem je musel zablokovat. Nicméně, oni měli radost jak mně to krásně „nandali“. Proč jim to umožňovat?
Jak kontaktovat lidi s profilem neveřejným je popsáno dostatečně.

Bedy

Já bych tímto chtěl požádat, abyste si všichni otevřeli své profily. Často se setkávám s komplikacemi, kdy je potřeba se dohodnout na něčem či mi něco poslat a s těmi lidmi nemůžu komunikovat, když mají uzavřený profil.

Myslím si, že snad nemáme co skrývat. Buďme trošku otevřenější.

led

Práveže niektorí z uzavretých profilov posielajú viac vnútornej pošty, než bo bolo osožné, ale pre niektorých bez možnosti vnútornopoštovej odpovedi. Zdôvodňujú to rôznymi výhovorkami, veď my vám na nejakú dobu profil uvolníme a potom ju zase zavrieme, alebo staňte sa našimi zvieratkami, prepáčte nasledovníkmi.
Mám otvorený profil, neuvažujem ani o uzavretí,
každý má právo na všetky informácie -otázky/odpove­de/diskusné príspevky- z tejto stránky (aj tak ich môže nájsť pomocou napr.googlu, aj z uzavretého profilu)
A ten, ako hovorí Drap „místní mistr světa“ si kľudne môže robiť databázu, štatistiku mojich príspevkov, môj psychologický rozbor (ja som si už o ňom svoj názor urobila), aspoň sa niečomu priučí a možno ten vytúžený titul (majstra sveta) dosiahne.
Zmaže to – nezmaže?
Doplňuji:
Osobne si myslím, že uzavretý profil by nemalo byť uzavretie príspevkov konkrétneho uživateľa. Veď dôveryhodnosť užívateľa je možné poznať aj podľa jeho príspevkoch, aby sme nemuseli pátrať…

beer

Uzavřený profil nemám a pokud uzavřu, tak si přečtu dole v pravidlech, jak na to ))
Pokud tak bude postupovat každý, nemusí nikdo podobné otázky dávat..

badisko

esly otevreny nebo zavreny …to je kazdeho volba a mela by se respektovat …!! ikdyz nekdy je to fakt nadraka..;D

david22

Teď už to snad půjde :)

led

Osobne si myslím, že uzavretý profil by nemalo byť uzavretie príspevkov konkréetneho uživateľa. Veď dôveryhodnosť užívateľa je možné poznať aj podľa jeho príspevkoch, aby sme nemuseli pátrať.
AD Damiana,
nesúhlasím s „Zájemce … nemusí se snad zdržovat "cestou do pravěku“. Aj taký praveký výskum má niečo do seba. Mám rada „históriu“…
Príklad: pamätám si, že k určitej téme máte príspevok, chcem si spomienku oživiť a ajhľa nemôžem priamo, musím prelistovať nie desiatky, ale stovky strán, kým sa na ňu dostanem. Vyhľadávač nemôžem použiť, nepamätám si presné znenie a ináč to nejde vyhľadať, len archeologickou lopatkou odhrabávať tony príspevkov až kým môžem použiť štetec na posledné zvyšky piesku balastu, kým nájdem konkrétny vzácny pamiatku. Obdivujem „archeológov“, ktorí dokážu nájsť príspevok v uzavretom profile spred 2–3 rokov, keď ešte „nežili“.

bolak

ono se to dá vyhledávat, ale je to strašně složitý… jet přes google a zadávat ty různý google příkazy jako AND, OR, uvozovky, jména uživatelů, nemusíš ani znát žádnou přesnou frázi, stačí jedno slovo a pokud si pomatuješ alespoň jednoho uživatele co odpovídal, tak se nakonec většinou dopátráš, a hlavně na googlu se dá hledat podle času, to tady přes lištu nejde, a tam si pak seřadíš výsledky podle data a už máš vyhráno, a pokud si tu stránu (otázku) měla otevřenou a nesmazala mezitím historii, tak ten odkaz má dokonce jinej odstín barvy a uvidíš ho hned..

Damiana

To je pravda – a takhle by to mělo fungovat. Jenže… Jsou tací, kteří místo obyčejné zvídavosti a příjemně „normálního“ zájmu o věc, na sebe berou „zodpovědnost“ revize, samovyhodnocování, potažmo cenzury – pak se nedá svítit. Bohužel. Jinak souhlasím, bylo by fajn, kdyby Odpovědi sloužily pro vzdělávání a zábavu a ne jako trénink agentů novodobé STB…:-)

Sůwa

Pro >drap< – právě tobě dlužím jednu odpověď, ale možnost jsi mi nedal. Já se můžu na ňákýho pseudo kodexa vykašlat, ať si klidně hrabe, když už od života nic moc jinýho čekat nemůže a je o Vánocích tak osamělý, že uvažuje o suicidě 🙂

led

Práveže niektorí z uzavretých profilov posielajú viac vnútornej pošty, než bo bolo osožné, ale pre niektorých bez možnosti vnútornopoštovej odpovedi. Zdôvodňujú to rôznymi výhovorkami, veď my vám na nejakú dobu profil uvolníme a potom ju zase zavrieme, alebo staňte sa našimi zvieratkami, prepáčte nasledovníkmi.
Mám otvorený profil, neuvažujem ani o uzavretí,
každý má právo na všetky informácie -otázky/odpove­de/diskusné príspevky- z tejto stránky (aj tak ich môže nájsť pomocou napr.googlu, aj z uzavretého profilu)
A ten, ako hovorí Drap „místní mistr světa“ si kľudne môže robiť databázu, štatistiku mojich príspevkov, môj psychologický rozbor (ja som si už o ňom svoj názor urobila), aspoň sa niečomu priučí a možno ten vytúžený titul (majstra sveta) dosiahne.
Zmaže to – nezmaže?