Lenka___

neomezená moc

Když by jste měli neomezenou moc, jak by jste přeorganizovali společnost?

Nejlepší odpověď
anonym

„Když by jste…“ → Kdybyste…
Trestal bych prohřešky proti mateřskému jazyku.

Další odpovědi
beer

Nijak, nechť se vyvíjí lidská společnost sama a poučí se od přírody. Ta příroda tu lidskou rozpínavost spolu s nenasytností a bezohledností stejně jednou zatrhne..naštěstí se toho už nedožiju ))

mosoj

Vždy ve svůj prospěch. Proto by nikdo nikdy neomezenou moc mít neměl. Bohužel realita je jiná a s privatizací se moc přesouvá pomalu do rukou pár bohatých jedinců.

led

Krásna Utópia
Ani len „Božia moc“ nie je „neomezená“, pretože by nevyrobil nepodarok menom Človek, ktorý sa stále musí vyvíjať a spolu s ním aj spoločnosť. Neustále novelizácie, preorganizácie, či prevraty spoločnosti dodnes, už od ranných počiatkov človeka nenašli tú správnu „Ideálnu spoločnosť“. Nemyslím, že nám sa to podarí. Ešte mnoho generácií na tom bude pracovať.
Zatiaľ si v kľude prečítajte Platóna a jeho popis Atlantídy, ideálnu spoločnosť Štát (utópia o ideálnom štáte), ďalej Augustína z Hippa a jeho Božieho štátu (De Civitate Dei), Thomasa Mora a jeho Utópiu…

melanie

Změnila bych školství-co se tam děje vím z první ruky a dost mě to štve :(
A asi i spoustu dalších věcí…

anonym

mowla, odpovídej na otázky, nebo nech být!

redy

Samba ok :)

anonym

😁