snookerballs

Není v plánu nebo nekonává se nědky sraz uživatelů tohoto serveru?

Doplňuji:
Každopádně nepřijedu…

Nejlepší odpověď
led

Ak „Každopádně nepřijedu…“, načo sa teda pýtate? Kto sa chce stretnúť, dohodne sa. Kto sa nechce stretnúť, nepýta sa.

Další odpovědi
casey

nekdy pred letem tady s tim vyhrozoval butani. Hergot, kde ten clovek vlastne je, uz jsem ho tu dlouho necetl.

anonym

Zatim nevim podrobnosti , ale napisi vam jednu novinku… planovanou. Na tom srazu bude i jedna svatba … , ale neprozradim koho … pani by se na me hodne zlobila. ! 🙂 -iv-