Pokročilý

Není to plýtvání rýží, když se sype na svatebčany? Kdyby to město odvezlo do Somálska a Etiopie udělalo by lépe.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě je to plýtvání. Vezmi si to na starost, od svatebčanů shromáždi tu hrstku rýže a doprav ji na své náklady do Somálska. Všem tím určitě moc pomůžeš.

Další odpovědi:

Zlatý

JE to plýtvání.
ale je to investice do budoucnosti (potomci).

Somálce, Etiopce a vůbec všechny, kteří nemají co jíst, podpořme 1 (jeden) - 2 (dva) roky a naučme je si potravu obstarat (pěstování, rybolov, etc.).
To je důležitější . vědět si potravu obstarat a ne spoléhat na ostatní (to je nezodpovědnost).

Ve Spanelsku zase maji rajcatovou bitvu ... a ruku na srdce: Kazdy z nas ,(nebo skoro kazdy ), vyhodi nekdy nejaky zbytecek do odpadkoveho kose taky... -iv-

Stříbrný

Těch pár zrníček by nezachránilo ani jednoho Somálce.
Je to prostě zvyk...mimochodem moc krásný zvyk. Já se na to těším!!! =D

Bronzový

Když tak myslíš na hladovějící lidi v Africe, až zase budeš provádět nějaký ten svůj zlozvyk (nevím co provozuješ, jestli mlsáš čokoládu, nebo kouříš cigarety; každý máme něco) tento zlozvyk si odepři a peníze co bys na to vynaložil věnuj těm hladovějícím chudákům.

Bronzový

Tak teď jsem se fakt pobavila! :-D Já bych teda rozhodně byla "nadšená z toho" , že město za peníze daňových poplatníků dopraví půl kila rýže do Somálska.
Tazatel o situaci v Africe evidentně vůbec nic neví. Přesto bych mu doporučila, ať koupí pytlík rýže a na vlastní náklady ho dopraví do Afriky. A pak může mít dobrý pocit, ze své pomoci. :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.