Není těch výbuchů poslední dobou nějak mnoho?

Nejlepší odpověď
dudu

Příčinou je všeliké kvaltování, lajdáctví a ignorování technologických postupů většinou kvůli lidské hamižnosti.

Další odpovědi
gecco

No jo – je to divný…
😉
Asi Marťani…
😉

klumprt

Já se ptám, kde to jsme, aby nám tady vybuchovaly továrny jako houby pod dešti!

briketka10

Taky se mi zdá, žeby už třetí světová 😁

Elfka Andy

Jaký výbuchy? :D

Kelt

Pracoval jsem v podniku, kde jsme vytvářeli Pravidla závažné havárie, tedy dokument popisující možné scénáře ,které mohou vést k havárii a jejich řešení. Riziko bylo vždy, ale nic se nestalo. To bylo před 10 lety. Teď jsem byl na školení o bezpečnosti práce. Protože v tom nejsem laik ,nepochopil jsem s výkladu nic a osatní pochopili ještě méně? Vím o co šlo, ale měl jsem pocit, že školitel nerozumí problematice. Pak se nikdo neptá, vše je jasné ,lidé jsou proškoleni.To je potvrzeno podpisem.A jak to vypadá v praxi? Ty výbuchy to je vrchol pyramidy.