tersssssss

Není mi ještě 15 ,ale nemám žádný průkaz který to dokazuje jen straou kartičku na autobus tam je mé datum narození .

Dobrý den , myslíte ,že když mi není ještě 15 a nemám v současné době žádný platný průkaz a chci jet autobusem ,ale když si vezmu starou kartičku na bus a náhodou bych narazila na revizora , uzná mi to když tam mám datum narození a fotku ??

Odpovědi
anonym

Tenhle průkaz dokazuje Tvůj věk, ale je otázkou, zda revizor uvěří, ža na fotce jsi určitě Ty. Každopádně bych si vzala peníze na plné jízdné a kdyby byl s revizorem problém, tak bych to doplatila.

gepik

Uzná, a pokud ne, nic neplať, nepodepisuj, nechej revizora ať si tě prověří.

nonnel

Ty revizorovi ukaž kartičku, ale když ti nebude věřit nic mu nedokazuj. On sám by ti měl dokázat, že ti je víc jak 15. Jak to dokáže, je jeho věc.

marci1

Revizor Ti uzná průkazku jakéhokoliv vydavatele se jménem, datumem narození a fotografií s razítkem a podpisem, nebo pas. Novinkou teď je, že rodiče pro Tebe mohou požádat o vydání občanského průkazu ( pro děti do 15 let, na dobu 5 let ).