Avatar uživatele
vaiko

Není lepší sedět doma než se nechat rozmačkat autobusem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer, anonym před 4323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Celkem nevkusná otázka když vezmete v potaz co se nedávno stalo , doufám že se stane něco podobného i vám aby jste viděl jak je to nevkusné a nemístné , když si nějáký slabomyslný člověk ( jako vy ) podává takovéto otázky , a jaká koli obhajoba neexistuje …!!!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je potřeba počítat s tím, že ne každý člověk se dožije vysokého věku a umře zdráv na stáří. Zvířata v přírodě se také všechna nedožijí svých doživotních let.
Doplňuji:
Lidé stejně jako zvířata umírají na nemoci, nehody a vzájemné zabíjení. Zvířecí mládě má štěstí, pokud se dožije dospělosti a vůbec umře stářím. Stejně jako člověk – ale ten se také brání. Je hezké, že hledáme léky na nemoci, ale zároveň se vraždíme bez důvodu. A ani ty léky nic neznamenají, když se nemocí nezbavíme a nebo zbavíme a přijdou další, ještě zákeřnější. … A na dotaz odpovím, že smrtelná nehoda může člověka potkat i když sedí doma a nechodí ven.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Autobusy jezdí i doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nebo lézt na loď a utopit se ? Kdyby takhle uvažoval i Kolumbus,tak dodnes nemáme co kouřit,nebo Marco Polo a jeho cesty do Číny atd. Prostě cestování je poznávání a pokrok ......:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Těžko říct, tomuhle se říká sofiina volba…
Doplňuji:
Já vaikovu otázku klidně obhájím.
Kdykoli nasednete do nějakého dopravního prostředku, dobrovolně se tím vystavujete riziku smrti. Když se vás zeptám, jestli přeskočíte 200 metrů hlubokou propast, i když má na délku jen jeden metr, pošlete mě do hajzlu. Ale do chorvatska to pojedete, pro nic za nic, třeba aby se se mohli opláchnout v moři jako tady ti výletníci. Prostě kliknou na internet a zabukujou si lístek u cestovky vo který vživotě neslyšeli Tam si najmou atobus u dopravce o kterým zase nejspíš nikdy neslyšela ta cestovka, 160km od jejich nejbližší pobočky.

O řidiči neví nikdo nic. Může mít doma problémy, může bejt vystresovanej, nevyspalej, může to bejt vožrala, může mít zrovna zánět spojivek, problémy se srdcem nebo může bejt jinak nemocnej a ani o tom sám nemusí vědět. Přesto do jeho rukou, na za deset minut dvě, všichni s nadšením vložej životy nejen svoje ale i svých rodin, jen aby nachytali bronz (já už mám stříbro).

V letadle maj dalšího pilota, případně autopilota. Vlaky maj pojistku, přístup do řídící kabiny, ruční brzdu a navíc jedou po kolejích. U autobusu je to všechno na jednom člověku. Vlítne mu tam vaso, von se po ní ožene a 30 lidí mrtevjch…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne není to lepší – prostě zasáhl osud a tomu se nevyhneš ......
nevíš co tě potká dnes po cestě do práce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Osuda je osuda .
I kdyz budete cely zivot jenom doma , sedet v kresle .. , tak si vas ta s kosou najde i tam.
Vykolejuji se vlaky, potapeji lode , padaji letadla … a je to z 90 % selhani lidskeho faktoru. I kdyz pracujeme ve fabrikach, tak nikdy nevime , kdo tu fabriku stavel …
Ja vam ale na rozdil od Kric.ouwner nepreji, aby se vam stalo neco podobneho. Jestli se vam v te vasi hlave ma rozsvitit, tak se snad nekdy rozsviti.
To naopak preji ja. -iv-

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Asi jo 😁 Nevím proč, ale tento měsíc mě už asi 5krát málem něco přejelo. Jednou to byl dokonce kočárek s dítětem nebo cyklista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ani doma nejsi v bezpečí právě proto máme děti aby pokračovali v tom co jsme nestačili dokončit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Na otázce nevidím nic nevkusného. Nikomu nic špatného nepřeji ani jsem nikdy nepřál, ale takovýto postoj hraničí s fanatismem!! Což je nakonec v odpovědi
Kric.ouwner zcela zřetelné !!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek