vaiko

Není lepší sedět doma než se nechat rozmačkat autobusem?

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Celkem nevkusná otázka když vezmete v potaz co se nedávno stalo , doufám že se stane něco podobného i vám aby jste viděl jak je to nevkusné a nemístné , když si nějáký slabomyslný člověk ( jako vy ) podává takovéto otázky , a jaká koli obhajoba neexistuje …!!!!

Další odpovědi
anonym

Je potřeba počítat s tím, že ne každý člověk se dožije vysokého věku a umře zdráv na stáří. Zvířata v přírodě se také všechna nedožijí svých doživotních let.
Doplňuji:
Lidé stejně jako zvířata umírají na nemoci, nehody a vzájemné zabíjení. Zvířecí mládě má štěstí, pokud se dožije dospělosti a vůbec umře stářím. Stejně jako člověk – ale ten se také brání. Je hezké, že hledáme léky na nemoci, ale zároveň se vraždíme bez důvodu. A ani ty léky nic neznamenají, když se nemocí nezbavíme a nebo zbavíme a přijdou další, ještě zákeřnější. … A na dotaz odpovím, že smrtelná nehoda může člověka potkat i když sedí doma a nechodí ven.

Děda Louda

Autobusy jezdí i doma.

anonym

Nebo lézt na loď a utopit se ? Kdyby takhle uvažoval i Kolumbus,tak dodnes nemáme co kouřit,nebo Marco Polo a jeho cesty do Číny atd. Prostě cestování je poznávání a pokrok ......:D

bolak

Těžko říct, tomuhle se říká sofiina volba…
Doplňuji:
Já vaikovu otázku klidně obhájím.
Kdykoli nasednete do nějakého dopravního prostředku, dobrovolně se tím vystavujete riziku smrti. Když se vás zeptám, jestli přeskočíte 200 metrů hlubokou propast, i když má na délku jen jeden metr, pošlete mě do hajzlu. Ale do chorvatska to pojedete, pro nic za nic, třeba aby se se mohli opláchnout v moři jako tady ti výletníci. Prostě kliknou na internet a zabukujou si lístek u cestovky vo který vživotě neslyšeli Tam si najmou atobus u dopravce o kterým zase nejspíš nikdy neslyšela ta cestovka, 160km od jejich nejbližší pobočky.

O řidiči neví nikdo nic. Může mít doma problémy, může bejt vystresovanej, nevyspalej, může to bejt vožrala, může mít zrovna zánět spojivek, problémy se srdcem nebo může bejt jinak nemocnej a ani o tom sám nemusí vědět. Přesto do jeho rukou, na za deset minut dvě, všichni s nadšením vložej životy nejen svoje ale i svých rodin, jen aby nachytali bronz (já už mám stříbro).

V letadle maj dalšího pilota, případně autopilota. Vlaky maj pojistku, přístup do řídící kabiny, ruční brzdu a navíc jedou po kolejích. U autobusu je to všechno na jednom člověku. Vlítne mu tam vaso, von se po ní ožene a 30 lidí mrtevjch…

hanulka11

Ne není to lepší – prostě zasáhl osud a tomu se nevyhneš ......
nevíš co tě potká dnes po cestě do práce

anonym

Osuda je osuda .
I kdyz budete cely zivot jenom doma , sedet v kresle .. , tak si vas ta s kosou najde i tam.
Vykolejuji se vlaky, potapeji lode , padaji letadla … a je to z 90 % selhani lidskeho faktoru. I kdyz pracujeme ve fabrikach, tak nikdy nevime , kdo tu fabriku stavel …
Ja vam ale na rozdil od Kric.ouwner nepreji, aby se vam stalo neco podobneho. Jestli se vam v te vasi hlave ma rozsvitit, tak se snad nekdy rozsviti.
To naopak preji ja. -iv-

SajmonModer

Asi jo 😁 Nevím proč, ale tento měsíc mě už asi 5krát málem něco přejelo. Jednou to byl dokonce kočárek s dítětem nebo cyklista.

anonym

Ani doma nejsi v bezpečí právě proto máme děti aby pokračovali v tom co jsme nestačili dokončit.

mosoj

Na otázce nevidím nic nevkusného. Nikomu nic špatného nepřeji ani jsem nikdy nepřál, ale takovýto postoj hraničí s fanatismem!! Což je nakonec v odpovědi
Kric.ouwner zcela zřetelné !!