Nenastoupil ten den k vykonu trestu II.

no on nenastoupil proto ze si zadal o odklad trestu a ja jsem tehotna a mela jsem dost velke problemy zdravotni tak proto nemohl nastoupit ale mame ty doklady ohledne mich zdravotnich zdravotnich problemech a otom ze zadal o ten odklad ale jinak druh uz si ten trest vikonava od 27.4 2010 a nastup mel 2.4 2010 dekuji za dalsi odpoved

Nejlepší odpověď
standa

…navazuji na odpověď na vaši předchozí otázku (viz zdroj) a potvrzuji svoji domněnku, že zmiňované „důvody“ opožděného nástupu by měly být ze strany věznice akceptovatelné a tudíž, že se nejspíš nebude jednat o úmyslný trestný čin (maření výkonu).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nenastoupil-ten-den-k-vykonu-trestu