Nemůžu se vyčůrat

Zdravím, mám takový problém, že od rána mám pořád pocit, že se mi chce strašně čůrat, ale nejde to. Chvilku jsem měla i křece v podbříšku, ale po Algifenových kapkách přestaly. Vím, že by se s tím mělo jít k doktorovi, ale nejdřív bych ráda věděla, jestli tady s tím máte někdo nějaké zkušenosti apod. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkušeností s močákem mám moře.
Momentálně jsem po operaci ( byl jsem v pondělí). Mám za sebou 7 operací, 16 cystoskopií a mnoho zkušeností se zánětem močáku.

To co popisujete je zánět močáku jako brno ( při nejmenším). Algifenem to přikrejete a jenom se to zhorší. Je to velmi nebezpečné neboť se vám zánět ( pokud nebude léčen) přenese na horní močové cesty doé ledvin !!!

V takovémto případě je nutná ( zejména při zástavě močení) okamžitá návštěva urologické pohotovosti. kte vám uleví a okamžitě nasatí silná antibiotika.
Doplňuji:
Co to tady pořád melete. Paní píše že má zástavu močení. V takovém případě se nedá čekat na bylinky !! Navíc jsou v takovém případě slabé a nepomohou.

Zavolejte si na rychlou pomoc oni vám poradí co máte dělat.

Další odpovědi:

Zlatý

Tady si počtete, pár zkušeností ostatních uživatelů,,,

http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

A po tom,co křeče přestaly,to taky nejde?Máte asi nachlazený močový měchýř,možná počínající zánět.Zavolejte si na pohotovost,měli by Vám říct,co máte dělat!To není legrace,mohly by selhat ledviny!

Zlatý

Může to být zánětem močových cest. Doporučuji urologický čaj, obecně hodně tekutin, teplo a co nejdříve navštívit lékaře.

Pokročilý

Protože se mi tohle už už dvakrát stalo, myslím, že je to zánět močových cest. Člověk má pořád pocit, že musí na záchod a když tam je, tak se nic neděje. Poprvé jsem to nechávala skoro tři týdny být, dokud jsem neměla i nesnesitelné křeče do břicha a musela jsem být týden v nemocnici, podruhé (pár měsíců potom) jsem s tím k doktorovi běžela hned, dostala jsem antibiotika a za týden jsem byla zdravá.
Může to být i něco jiného, ale hned zítra bych běžela k doktorovi, ať máte klid. Do té doby zůstat pěkně v teple, pokud možno v posteli.

Stříbrný

taky se přikláním k zánětu močových cest, někde jste nejspíš nastydla nebo seděla na studeném či chodila bez ponožek po studené podlaze...

Pro příště: měla byste vynechat Algifenové kapky při pár píchnutích - jsou příliš silné - a zkusit si spíš dát horký zelený čaj, pokud nemáte doma onen urologický, zabalit se pořádně do peřiny či deky, lehnout si na bok, skrčit se a přitáhnout nohy k břichu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.