famen9

Nemůžete mi dát inspiraci do komiksu?byl bych rád

nedávno mě začli bavit komiksy tak jsem začel psát romatické příběhy atd.ale moc neumím kreslit a mě by pomohlo kdyby jste mi napsalijak by to mělo vypadat atd.něco romantického ale i zvířecí děkuji.

Nejlepší odpověď
dejavu

Jestli chceš, můžeš něco udělat s našimi svěřenci z útulku Kralupy, rádi to uveřejníme na našem facebooku. Nevím, jak to děláš dlouhé a jak to vypadá, když tak něco pošli vnitřní poštou k nahlédnutí, dodám ti nějaký příběh.

Další odpovědi
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7rolw-F9svw