Nemůže být doktorka, jak jinak může pomáhat lidem?

Mám kamarádku, která si vysnila, že v dospělosti se stane dětskou lékařkou. Momentálně má však veliké problémy s chemií a nejde jí se zlepšit. Vyhodnotila, že bez chemie se z ní doktorka nestane a přemýšlí, co jiného by mohla dělat. Chtěla by pomáhat lidem. Vím, mohla by dělat asistentku handicapovaným apod. Ale nemáte tip na jiné povolání, které by splnilo její požadavky - pomáhat lidem, pracovat s dětmi, (být doktorkou bez potřeby chemie),... Děkuji. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Může se stát zdravotní sestrou.
Nebo ať zkusí doučování šikovným studentem VŠ, mě to kdysi moc pomohlo s matikou.

Další odpovědi:

Zlatý

Být doktorkou bez chemie nepůjfe. Mohla by však, pokud bude cvičit, dělat dětského nemocničního klauna.

Zlatý

Může pracovat na lince bezpečí nebo jako operátor první pomoci. Může dělat s postiženejma dětma, bejt vychovatelkou v dětským domově nebo prostě jen převádět staré lidi přes ulici, zrovna dneska jsem jednoho takovýho potkal na přechodu a vypadal že tam bude i zejtra.

Zlatý

Pokud bude dělat jakoukoliv práci poctivě, tak lidem pomáhá.
A s tou chemií - není to složité - jen pochopit základ. A potom se vše už navzájem navazuje. Chce to, aby jí někdo základ vyložil tak, aby si ho uměla představit - tedy pochopit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.