zjentek

Nemohu přečíst odpovědi, protože otázku nelze rozkliknout, stejně jako se odhlásit?

Ano, je tomu tak. Děkuju.

Odpovědi
led

Ak toto robia aj iné programy, tak zrejme počítač „neúnavne o dušu“ pracuje v pozadí. Vtedy treba buď trpezlivosť, alebo nedočkavo počítač reštartovať.

zjentek

Nikoli, Led, ve skutečnosti je to tak, že tohle „se děje“ JENOM TADY na odpovědi.cz );

led

Tak potom je to (asi) tým, že ste sa na tejto stránke zmenil zo záletníka zjentka na staršieho zamysleného pána zjentka. (viď vaše tunajšie príspevky). Kde sa podel ten zjentek, ktorý obdivoval tú krajšiu a rozumnejšiu časť ľudského pokolenia. Tak potom sa nedivte že ani táto stránka odpovědi.cz (ž.rod) vás neposlúcha 😉 😁:-P