slevin

Lze se během nemocenské přestěhovat? Pokud ano, jak postupovat?

lze se behem nemocenske prestehovat?jak postupovat a komu to hlasit krome lekare,ktery marodku vystavil…lekar to nahlasi socialce,ohledne vyplaty penez a kontroly ze strany ČSSZ?

Odpovědi
Dochy

Ano, lze, nemocenská není vězení (tedy neměla by být). Ano, lékaři.

da ny

Ach jo,
v nadpise, kde má být položená otázka, jen štěknuté heslo….
Neochota hledat informace……
Vše se hlásí je lékaři a ten musí něco takového odsouhlasi, s ohledem na zdravotní stav!
Podle stavu a diagnozy, může doporučit vycházky. Jeden den „omluvit“, záleží na něm!!!
Jinak odložit.