Avatar uživatele
anonym

Neměl by jít admin s dobou a někde tady vyvěsit tibetskou vlajku?

=============­========
Ale byla by sranda, ne?!

=========
Něco na odpověď od kura je, přiznejte si to.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kura

Napřed si zjistěte, jak to vůbec v Tibetu vypadalo ještě nedávno.
🙂
A potom se znovu podívejte doma do zrcadla a zeptejte se sami sebe, jestli chcete, aby se to tam vrátilo.
Tibetští mnichové ve filmu a v realitě jsou totiž velice jiná káva.
Sekání rukou a nohou otrokům na denním pořádku, vypichování očí za křivý pohledy na pána, opravdu krásná země.
😁
A Hans51 s tím svým protikomunistickým smýšlením je už trapnej jak (cenzura). Jen ubožáci a chudáci svádějí po 26 letech pseudodemokracie všechno na komunisty.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne je to věcí majitele Odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hans51

Mám obavu, že by takový krok pobouřil hodně zdejších uživatelů, dotkl by se totiž jejich prokomunistického smýšlení 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevidím důvod, proč vyvěšovat tibetskou vlajku zde. Stejně jako jsem nevěděl proč někteří pomatenci tady dávali přes svůj avatar francouzskou vlajku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pivní maniak

Admin by hlavně měl přestat mazat mé odpovědi. Je to opravdu frustrující, když mi výběr toho správného doporučení zabere hodinu, hodinu a půl a pak můj příspěvek někdo smaže a to ne jednou…

Např. naposled jsem odpověděl Dismas-ovi na důležitou a jasně položenou otázku „Není gendrová diskriminace, že mě nechtěli kvůli pohlaví jako hostesku na motosalon?“ pečlivě promyšlenou odpověď:

"To záleží na tom kde bydlíš. Např. v Kalifornii je jakékoliv třídění lidí nezákonné, dle pohlaví, rasy, barvy očí, dokonce i podle toho zdali pije černé, světlé pivo, či je mu to jedno. I když myslím, že je objektivně správné legalizovat segmentaci obyvatel alespoň dle posledního uvedeného pravidla (důkaz dále). V české republice je legální segmentovat kohokoliv podle čehokoliv pokud to není osobní údaj (údaj na jehož základě lze člověka jednoznačně identifikovat nebo se tomu značně přiblížit – jméno, adresa, e-mail atd.), takže jsi-li člověk, máš smůlu… Jedinné řešení je dojít za gynekologem s lahvemi dobrých piv a poprosit ho zdali by tě znalecky nekategorizoval jako ženu.

Pro gynekologa doporučuji:

  • 4 lahve IPA Big Daddy
  • 2 lahve ležáku Orange Blossom Pilsner
  • 6 lahví Péché Mortel

Poslední z výčtu je sice dražší, ale výborně doplňuje první IPu, pokud by gynekolog i po této provizi nebyl svolný k pohlavnímu podvodu, zkusil bych ještě přidat lahev AleSmith Speedway Stout – Bourbon Barrel Aged. Tuto lahev v ČR lze sehnat jen velmi těžko a draze, ale je možné si zaplatit mezinárodní balík a nechat si ji poslat přímo ze San Diega. Pokud nepovolí ani po poslední jmenované lahvi, doporučuji všechna nakoupená piva vypít o samotě, přičemž poslední z jmenovaných doporučuji vypít jako první. A konečně, po dopití posledního z piv doporučuji přemýšlet o tom pohnutém Kalifornském systému který neumožňuje segmentovat lidi dle toho jakému holdují pivu, kdyby to možné bylo, mohl jsi být dávno oficiálně ženská a kroutit se kolem nového Ferrari California T a umocňovat krásu tohoto idylického stroje svým spoře oděným ženským tělem.

Stav se někdy na piva. Já tě znám."

Uznejte, přinejmenším i kdyby se (podle tebe, admine) zkrze tuto odpověď Dismasovi nedostalo ukojení jeho zájmu, komu ublíží že si ji může někdo jiný přečíst? Není vulgární, hrubá, nikoho neponižuje a je k věci. Mám z toho tak blbou náladu, že si dnes už na spaní ani pivo nedám…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

gecco, tak ted tu budeme spolu ?
v diskuzich ? :)

  • iv-

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

  • iv-

Bude mi zřídkavou*) ctí se s tebou v diskusích potkávat…
😉
___
*) zřídkavou proto, že se tu budu objevovat zřídka – přesto, že (i) tebe tu ´potkám´ opravdu rád

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

dobre..
chodte proste podle svych " pocitu "

  • iv-

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
___
Jen – smím-li být tak drzý – prosím o tykání – z tvé strany, já VÁM tykám odjakživa…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja to neumim .. tady
ale Vy klidne tykejte..to se pry na internetu " ma"
:)
ja to tak mam i v realu..
neumim si potykat hned pri prvnim setkani..
hned ale vysvetlim, ze to neni nic osobniho, ze jsem se uz asi jako blazen narodila, tak to tak vsichni musi brat :)
:p

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Dobrá – budu respektovat toho „blázna“ v tob-VÁS…
😉
Já zase neumím VYkat…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Drap – rovněž souhlasím…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Hans51 – sic!!
Potrefený Kura se ozval…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já taky. .-D

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Tobě to ´vodpustím´ – už jsme si tohle téma prodebatili…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Kura – mám několik výhrad…

  1. komunisté u nás ´vychovali´ (přesněji řečeno deformovali myšlení) nejméně dvěma generacím přímo (a následným nepřímo), pravděpodobně i tobě
  2. domníváš se, že čínská okupace a diktatura změnila život Tibeťanů k lepšímu?? – na základě čeho se tak domníváš?
  3. logické by bylo, kdybys v kontextu svého příspěvku schvaloval i teror (vnímáno současnou většinovou euroamerickou společností), který provozuje a propaguje IS – z pohledu tamních ideologů jde o dobro, o potlačení všeho ´zlého´ v euroamerické společnosti
  4. domníváš se, že nesouhlas s nějakým společenským řádem ti dává právo jej napadnout, anektovat a zavést klackem pořádek vlastní??
  5. pokud 4 ano, jakto, že nepropaguješ zlikvidování a ´převýchovu´ režimů v Číně, KLDR, Rusku; vybombardování téměř celé Afriky; nebo se domníváš, že tamní společenské uspořádání jsou vůči lidem přívětivější,než byl ten ´minulý´ tibetský??

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

ivzez – naprosto souhlasím…
😉

před 2968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hans51

Kura, OK, respektuji Váš názor 🙂 nicméně nikoho neurážím, prosím tedy, abyste tak nečinil(a) ani Vy.

před 2969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek