Neměl by jít admin s dobou a někde tady vyvěsit tibetskou vlajku?

=============­========
Ale byla by sranda, ne?!

=========
Něco na odpověď od kura je, přiznejte si to.

Nejlepší odpověď
Kura

Napřed si zjistěte, jak to vůbec v Tibetu vypadalo ještě nedávno.
🙂
A potom se znovu podívejte doma do zrcadla a zeptejte se sami sebe, jestli chcete, aby se to tam vrátilo.
Tibetští mnichové ve filmu a v realitě jsou totiž velice jiná káva.
Sekání rukou a nohou otrokům na denním pořádku, vypichování očí za křivý pohledy na pána, opravdu krásná země.
😁
A Hans51 s tím svým protikomunistickým smýšlením je už trapnej jak (cenzura). Jen ubožáci a chudáci svádějí po 26 letech pseudodemokracie všechno na komunisty.

Další odpovědi
ivzez

Podle mne je to věcí majitele Odpovědí.

Hans51

Mám obavu, že by takový krok pobouřil hodně zdejších uživatelů, dotkl by se totiž jejich prokomunistického smýšlení 🙂

Drap

Nevidím důvod, proč vyvěšovat tibetskou vlajku zde. Stejně jako jsem nevěděl proč někteří pomatenci tady dávali přes svůj avatar francouzskou vlajku.

Pivní maniak

Admin by hlavně měl přestat mazat mé odpovědi. Je to opravdu frustrující, když mi výběr toho správného doporučení zabere hodinu, hodinu a půl a pak můj příspěvek někdo smaže a to ne jednou…

Např. naposled jsem odpověděl Dismas-ovi na důležitou a jasně položenou otázku „Není gendrová diskriminace, že mě nechtěli kvůli pohlaví jako hostesku na motosalon?“ pečlivě promyšlenou odpověď:

"To záleží na tom kde bydlíš. Např. v Kalifornii je jakékoliv třídění lidí nezákonné, dle pohlaví, rasy, barvy očí, dokonce i podle toho zdali pije černé, světlé pivo, či je mu to jedno. I když myslím, že je objektivně správné legalizovat segmentaci obyvatel alespoň dle posledního uvedeného pravidla (důkaz dále). V české republice je legální segmentovat kohokoliv podle čehokoliv pokud to není osobní údaj (údaj na jehož základě lze člověka jednoznačně identifikovat nebo se tomu značně přiblížit – jméno, adresa, e-mail atd.), takže jsi-li člověk, máš smůlu… Jedinné řešení je dojít za gynekologem s lahvemi dobrých piv a poprosit ho zdali by tě znalecky nekategorizoval jako ženu.

Pro gynekologa doporučuji:

  • 4 lahve IPA Big Daddy
  • 2 lahve ležáku Orange Blossom Pilsner
  • 6 lahví Péché Mortel

Poslední z výčtu je sice dražší, ale výborně doplňuje první IPu, pokud by gynekolog i po této provizi nebyl svolný k pohlavnímu podvodu, zkusil bych ještě přidat lahev AleSmith Speedway Stout – Bourbon Barrel Aged. Tuto lahev v ČR lze sehnat jen velmi těžko a draze, ale je možné si zaplatit mezinárodní balík a nechat si ji poslat přímo ze San Diega. Pokud nepovolí ani po poslední jmenované lahvi, doporučuji všechna nakoupená piva vypít o samotě, přičemž poslední z jmenovaných doporučuji vypít jako první. A konečně, po dopití posledního z piv doporučuji přemýšlet o tom pohnutém Kalifornském systému který neumožňuje segmentovat lidi dle toho jakému holdují pivu, kdyby to možné bylo, mohl jsi být dávno oficiálně ženská a kroutit se kolem nového Ferrari California T a umocňovat krásu tohoto idylického stroje svým spoře oděným ženským tělem.

Stav se někdy na piva. Já tě znám."

Uznejte, přinejmenším i kdyby se (podle tebe, admine) zkrze tuto odpověď Dismasovi nedostalo ukojení jeho zájmu, komu ublíží že si ji může někdo jiný přečíst? Není vulgární, hrubá, nikoho neponižuje a je k věci. Mám z toho tak blbou náladu, že si dnes už na spaní ani pivo nedám…

gagaga

gecco, tak ted tu budeme spolu ?
v diskuzich ? :)

  • iv-

gecco

  • iv-

Bude mi zřídkavou*) ctí se s tebou v diskusích potkávat…
😉
___
*) zřídkavou proto, že se tu budu objevovat zřídka – přesto, že (i) tebe tu ´potkám´ opravdu rád

gagaga

dobre..
chodte proste podle svych " pocitu "

  • iv-

gecco

😉
___
Jen – smím-li být tak drzý – prosím o tykání – z tvé strany, já VÁM tykám odjakživa…
😉

gagaga

ja to neumim .. tady
ale Vy klidne tykejte..to se pry na internetu " ma"
:)
ja to tak mam i v realu..
neumim si potykat hned pri prvnim setkani..
hned ale vysvetlim, ze to neni nic osobniho, ze jsem se uz asi jako blazen narodila, tak to tak vsichni musi brat :)
:p

gecco

Dobrá – budu respektovat toho „blázna“ v tob-VÁS…
😉
Já zase neumím VYkat…
😉

gecco

Drap – rovněž souhlasím…
😉

gecco

Hans51 – sic!!
Potrefený Kura se ozval…
😉

anonym

Já taky. .-D

gecco

Tobě to ´vodpustím´ – už jsme si tohle téma prodebatili…
😉

gecco

Kura – mám několik výhrad…

  1. komunisté u nás ´vychovali´ (přesněji řečeno deformovali myšlení) nejméně dvěma generacím přímo (a následným nepřímo), pravděpodobně i tobě
  2. domníváš se, že čínská okupace a diktatura změnila život Tibeťanů k lepšímu?? – na základě čeho se tak domníváš?
  3. logické by bylo, kdybys v kontextu svého příspěvku schvaloval i teror (vnímáno současnou většinovou euroamerickou společností), který provozuje a propaguje IS – z pohledu tamních ideologů jde o dobro, o potlačení všeho ´zlého´ v euroamerické společnosti
  4. domníváš se, že nesouhlas s nějakým společenským řádem ti dává právo jej napadnout, anektovat a zavést klackem pořádek vlastní??
  5. pokud 4 ano, jakto, že nepropaguješ zlikvidování a ´převýchovu´ režimů v Číně, KLDR, Rusku; vybombardování téměř celé Afriky; nebo se domníváš, že tamní společenské uspořádání jsou vůči lidem přívětivější,než byl ten ´minulý´ tibetský??

gecco

ivzez – naprosto souhlasím…
😉

Hans51

Kura, OK, respektuji Váš názor 🙂 nicméně nikoho neurážím, prosím tedy, abyste tak nečinil(a) ani Vy.