pn65

Nemáte zkušenosti z video player v mobilu. který by přehrál všechno medium?

Mám Lenovo P1 ma 40, moje klasika na video je vlc pro android, na minulem lenovo a 319 mě šlo všechno přehrát, ale na tomto mobilu, se mi nechce rozjet reality show den D tento soubor je normálně ve formátu avi, hlasí mi to chyba aplikace, došlo k chybě a podobný hlášky.Formát avi mě to u jiných videí normálně přehraje. Napadlo mě že by to bylo autorskýma právama,ale na minulým mobilu, jsem tento pořad v pohodě přehrál, takže to nechápu. Nemáte zkušenost s nějakým video player?

Odpovědi
Rohlik

Prehrat veskere formaty v mobilu je nemozna zalezitost. Do mobilu totiz nemuzes dostat kodeky, tak jako to lze na PC.
Video o kterem mluvis muze mit sice koncovku .avi, ale muze pouzivat kodek, ktery je pro tvuj telefon neznamy a proto ty ruzne chyby.

still

Tipnu si, že to nebude vina VLC, ale něčeho jiného. Na videa používám VLC jak v mobilu, tak v PC v Oknech i na Ubuntu. Nikdy jsem nenarazil na žádný druh AVI, který by neuměl přehrát. Jako první zkuste VLC aktualizovat. Když to nepomůže, zkuste přetáhnout ten konkrétní AVI do počítače a tam ho zkusit přehrát, případně analyzovat, jestli není poškozený. Může být třeba nedotažený do konce, i když to by měl VLC přehrát také, ale co kdyby. Zkuste to prostě v PC.

Jiří Bohumil

Stáhnout na Googl play VLC media player. Pokud to s ním nepůjde, zřejmě bude chyba ve vlastním videu. Viz doporučení zkusit zkopírovat a spustit v počítači.