Putin

Nemáte nějakou osvědčenou metodu proti štípání očí z nevyspání?

Dříve, než ve 22:00 neusnu (mám vyzkoušené ☹ ) a ráno kolem těch 4:30, kdy vstávám mě strašně pálí, nevíte co proti tomu? Opláchnutí studenou vodou nezabírá, ani káva a podobně.
Doplňuji:
Děkuji za rady, asi zkusím nějaké kapky do očí 😉

Nejlepší odpověď
led

Dobrý spánok, miestnosť nesmie byť veľmi vyhriatá. Štípanie očí zrejme spôsobuje nadmerné potenie počas spánku. Dôležité je pred spánkom nevenovať sa nejakej práci, najlepšie je maximálne uvolnenie, horúca sprcha na uvoľnenie tela a uvoľniť myseľ a „spláchnuť starostí“, nepozerať akčné a „mysliteľské“ filmy, nesedieť pred monitorom počítača, predspánkové čítanie absolvovať mimo postele. Niekedy pomáha aj krátka „predspánková“ prechádzka s uvoľnenou mysľou bez ohľadu na počasie a hlavne nemyslieť pri tom záporne.
Zdá sa to ako idealistická teória, ale prax to dokazuje.

Další odpovědi
gecco

Máš – zřejmě, ´nedoslzené´ oči…
😉
Zkus nějaké neinvazivní oční kapky a pokud nepomůžou, zajdi si k očaři…

mosoj

Koukám že se z tebe stal Rasputin !

bolak

zkus si koupit todle > http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/generica-rutascorbit-60-tablet/

chemický céčko za pár korun, za pokus to stojí, maj to v každý druhý lékárně a i zánět očí to zlikviduje během 1 dne

marci1

Mám a osvědčenou. Vatové tampony namoč do misky s mlékem, nech vychladit v ledničce a potom přikládej na víčka. Musí být ale studené. Zkus a uvidíš, mě to pomáhá. Já to používám i při alergických problémech s očima. 🙂

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=25-Ry-ZW_lw