TONICK

Neklouzavé boty do haly?

Zdravím vás,

chci se zeptat, zda-li nemáte zkušenosti s nějakou sportovní obuví (konkrétně potřebuji na stolní tenis), která by co nejméně klouzala. Před pár lety jsem si pořizoval obuv Adidas Court Stabil a horší boty jsem opravdu neměl. I v hernách, kde mi moje staré dobré hadrové boty ROC neklouzaly mně tyhle Adidas šmejdy klouzaly – hlavně kvůli té jejich umělé části na spodní straně boty. Potřebuji obuv, na kterou se mohu spolehnout, která něco vydrží a která mi nebude klouzat. Nebojím se investovat větší částku peněz, bude-li to třeba.

Děkuji za odpověď

Odpovědi
Babunka

Kamarád se stejným problémem si kupoval sálové boty značky Mizuno. Je s nimi naprosto spokojen. Cenu si již přesně nepamatuji – 2500–3000 Kč.

škubánek

Nejlepší jsou salovky které stojí přes 1000kč, ty které jsou kolem 500kč tak to klouže..