Pokročilý

někdo se zkušenostma se Sony Xperia U ?

Zdravim, mam takovy problem. V Galerii mam mnoho obrazku ktere chci vyhodit ale kdyz je chci smazat, tak mi to napise Aplikace Galerie ( proces com.sonyericsson.gallery) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu ... muzu se o to pokoušet stále ale pořad to nefunguje. Dále, chtěl jsem najít v album s hudbou kterou mám v mobilu na počítači. Tak jsem to propojil pomoci usb ale kdyz jsem to hledal ve složkách mobilu v pc tak sem to nemohl najít. Používám přehrávač MortPlayer

Odpovědi:

Pokročilý

Tohle mi dělalo na Sony xperia typo ;) neseká se ti ten mobil náhodou a nepadaj ti i jiný aplikace? :D mě tohleto právě jako taky dělalo :/ ale pak mobil letěl pryč a koupil sem si Nokia lumia 520 :D

Zlatý

jestli to máš nahraný na externí vyměnitelné SD kartě,tak to přes USB v PC nenajdeš(pokud máš např.starší Windows..XP atd).Mám Xperia Tipo a v PC Windows XP(což není OK) Je třeba mít novější Windows mi bylo řečeno.Na pobočce v Tmobile se mi ta karta ale normálně ukázala(a všechno na ní)-měli novější Windows.A to mají být prej " chytré telefony "....hm tak nevím teda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.