tomasstir325

Někde jsem slyšel, že existujé kromě 7 čaker ještě několil. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
annas

Základních čaker je 7. Ty jsou nejdůležitější. Každá čakra má svoji specifickou charakteristiku. Odlišuje se od ostatních čaker svým tvarem, barvou, zněním, tématy a orgány, ke kterým se vztahuje.

Jinak každý akupunkturní bod se dá považovat za malou čakru. I zde proudí energie z těla ven i dovnitř, těch jsou stovky.. Osobně tuto energii využívám pří léčení bylinkami v souladu s čínskou medicínou. Nevím, jak jste na tom vy, ale většina jedinců v působení energií nevěří.

Pro jistotu vkládám odkaz.

http://www.spek­trumzdravi.cz/clan­ky/ezoterika/ca­kry-a-jejich-vyznam-1-cakra/

Další odpovědi
Larissa

No… 😁