Horst

nejvýraznější povzbuzení pro učení přes noc?? nějaké zkušenosti, tipy?

kava? redbull? studená sprcha? =D…

Nejlepší odpověď
barnajka

Na kafe se vybodni a redbull už teprve.
Když myslíš, že bez toho ‚šprtání durch noc‘ zkoušky neuděláš, tak zkus aspoň něco neinvazivního :)
Úžasná věc je maté – jakýkoliv druh maté tě nakopne a zmobilizuje prakticky s okamžitou účinností, a tahlencta íkvé směska je pro studenty úplně jak stvořená!
Nevím, odkud jsi, ale produkty firmy Oxalis seženeš po celé ČR – obejdi čajovny v okolí, obchodní a nákupní centra, obchůdky s esoterickým a dárkovým zbožím: tam všude Oxalis mají svoje pobočky a můžeš nakupovat do aleluja.
Tak šprtání zdar! ;)
http://www.oxa­lis.cz/mate-iq-60-g/d-71737/

Další odpovědi
Berušinka

Přes noc rozhodně nedoporučuju nic! V noci se má spát. Neříkej, že na učení přes den nemáš čas. Přes noc se toho stejně moc nenaučíš, akorát to bude mít negativní dopad na tvůj organismus.

Georgo2010

Pit kavu,energeticky napoj nebo si dat ledovou sprchu v noci je snad idealni na privozeni infarktu,ne vsak na zvyseni koncentrace pri uceni,kdy si ma tve telo odpocinout od denniho shonu a nabrat znovu energii.Navic to jiste zajidas zpravidla jeste necim sladkym na uklidneni,vid?Zkus se ucit uz odpoledne nebo brzy rano.Pokud si myslis,ze to pres noc vsechno dozenes,tak rano nebudes ani vedet,kdo jsi..

richards

Pokud se potřebuješ učit nutně i přes noc tak doporučuju zásobu nějakého energetického nápoje (dle chuti) a přestávky od toho učení…

pedagog

Já doporučuju brainstart!! obsahuje ginko, lecitin i guaranu, díky níž je účinek téměř okamžitý a je to zdravější než nějaké energeťáky, které vydrží pár hodin, nebo minut.