Miroslavst

Nejtěžší hádanka

Zazněl tu dříve dotaz jaká hádanka je nejtěžší. Myslíte, že hádanka typu co bylo dřív vejce nebo slepice je ta nejtěžší, protože ji nikdo nerozluštil?

Nejlepší odpověď
anonym

ano,to je pravda,rozhodně!

Další odpovědi
Tombik

Ani jedno, první byl meteorit (teroie velkého třesku), ježíš (křesťanství) nebo jiná duchovní bytost. Nějaké teorie říkají, že to byli mimozemšťané. Vyber si.

anetadela1

Není nejtěžší, protože to je již vyřešený. Samozřejmě to byla slepice a postupem času, jak šla evoluce, snesla jednoho dne vejce. A je to ne? Jednoduchý jako facka 🙂

PRO JayDee: tak vidíš, tak byl dřív plaz a né vejce. Sice se pak z plaza vyvinula slepice a až ta potom snesla vejce. Takže slepice zase byla dřív než vejce… 🙂

JayDee446

První bylo přeci vejce :) Vždyť vejce snášeli i plazi, kteří byli dávno před ptáky. (viz. dinosauři – ti taky snášeli vejce z nich se poté ptáci, a tedy i slepice, vyvinuli).