veselapaja

Jak se zachovat když nevím s kým čekám dítě?

Nejsem si jistá s kým čekám dítě a přítel se hroutí.
Uuuf no je to těžké na vysvětlení. Muj současný přítel byl dříve jen kamarád s benefity. Spali jsme spolu, sice přerušovanou souloží, ale bez kondomu. Ovšem nikdy se nic nestalo. Já se minulý rok odstěhovala k bývalému na moravu. Pokoušeli jsme se o miminko. Já zjistila že jsem těhotná. Myslela jsem že je jeho, ale on mi nadával že to na něj nevychází časově. Nakonec když mě podváděl jsem si ve třetím měsíci sbalila kufry a odjela s tím že je jeho a stihnu potrat. Návštěva na gyndě mi, ale vyrazila dech. Opravdu to na něj nevycházelo,i když jsem ho okamžitě brala jako otce. Přemýšlela jsem a vyšlo mi to na toho kamaráda. Tak jsem to s ním probrala a navrhla že to mužeme spolu zkusit, ale čekala jsem i odmítnutí. Už jsme spolu nějaký ten měsíc a porod se blíží. Bohužel jsem si zatím uvědomila že jsem měla i pár nezávazných styku v té době. I když s kondomem a řekla mu to. On je na tom psychicky špatně, nadává mi, já jsem neštastná, investoval tolik peněz aby jsme měli kde být.Mám hrozné výčitky, řekla jsem mu at mě teda vyhodí, že mu nechci kazit život, ale to on zase nechce. že mě má rád a postará se o mě,že se bojí že ho opustím. Pak je zase nenávistný…nevím co dělat. Trápím se, stydím se, ale nevím jak mu pomoct. Jak by jste reagovali vy? Jak ho mužu uklidnit?

Nejlepší odpověď
bolak

Ty seš asi hodně veselá :D pája, to ti řeknu. Jak ho uklidnit to nevím, rozhodně ale ne tím že mu přiznáš skutečný počet možných kandidátů. Ty testy jak říká Alesh nejsou zas tak hloupej nápad, 4 tisíce jsou sice docela dost peněz, ale vyzveš-li všechny potencionální otce ať se na to složí, vyjde to nakonec pro každého z nich hádám na vcelku rozumnou cenu.

Další odpovědi
Awe

Jak se zachovat když nevím s kým čekám dítě?
Nechovat se jako děvka…Udělej si testy DNA a budeš mít jistotu

Alesh

No, řešení je v podstatě jednoduché a to jsou testy otcovství, které janě prokážou, který z nich je otec, resp. s jistotou vyloučí, ten to není ten či onen. Cena není úplně malá, zpravidla se pohybuje kolem 4 tis. Kč, ale bývalo to dříve víc. Budeš mít jistotu. Teď už jen zbývá, jak to uhrát mezi těmi dvěma potenciálními otci, vydržet v klidu do porodu a pak holt jeden dostane „černého Petra“.

Zdroj: http://www.p-test.cz/p-test-cenik/

iceT

Měla sis to uvědomit,než jsi mu začala vykládat o nezávazných stycích s jinými muži.Teď nemůžeš očekávat,že se k tobě bude chovat hezky,to by nedal s chladnou hlavou žádný chlap.Že jsi se stýkala s jinými i když s kondomem,ti totiž nemusí věřit a může si myslet,že dítě taky nemusí být jeho.Teď ti nezbývá než čekat na porod,provést testy a pak se snad uklidní,v pří­padě,že otcem bude on.V opačném případě netuším jak se přítel zachová.Ale nečekej zázrak.

mosoj

Hodit si korunou. Pana nebo vorel.

LysoňXXX

Milé bravo… :)))

arygnoc

nj, veselá pája … :DD

:-Q