Avatar uživatele
anonym

Nejlepší telefon?

Mám takovou otázku, co je podle vás nejlepší značka telefonu? Neberu htc to prostě nechci! Ale jde mi o to, že jsem někde slyšela říkat člověka, že samsungy nejsou dobré. Co si o samsungách myslíte vy?
A jaká značka telefonu je podle vás nejlepší?
(nechci htc a na apple nemám, takže ty ne)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? LuK4S3k CZ, Bedy před 3832 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Samsung dělá dobré akorát mobily třídy high-end – tedy ty drahé vlajkové lodi. Ale ty mobily střední třídy a zvlášť tzv. low-endy, tedy ty levné mobily, to je o ničem, to jsou šunty, to bych nechtěl ani zadarmo.

Já za nejkvalitnější mobily považuju Nokie, hlavně díky dlouholetým zkušenostem, vynikající jsou i Apple a v poslední době boduje i HTC.

Nokie mají výborný poměr cena/výkon – budiž příkladem výborný high-end s vynikajícím foťákem seženete už za 6 tisíc, narážím tím na Nokia Lumia 920. Tady není nad čím váhat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Nejlepší telefon není žádný. Každý telefon má své pro a proti. Zamysli se, co je pro tebe důležité, aby měl tvůj telefon a podle toho si nějaký vyber. Já osobně mám zkušenost s HTC a Samsungem. Nepoznal jseme žádný rozdíl, krom toho, že Samsung má tlačítko zpět na druhé straně než HTC a chvíli mi to trvalo si zvyknout. HTC je odolnější než Samsung ( co se týče pádů na zem ) Jinak jsem četl, že výrobky od samsungu nejméně škodí mozku. Velký rozdíl je, když z Androidu přecházíš třeba na iOS nebo Windows mobile. Jinak Apple se moc neliší cenově od Samsungu.

Já osobně bych doporučil Nokii nebo Samsung.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Majkl95

Kup si Nokii :) není lepší značky :D mám už asi 3 měsíce Nokia lumia 520 ;) určitě si nekupuj sony páč jsem měl sony xperia typo a to stálo za velký kulový :D Věř bedymu on je přes mobily machr :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
markos111

Měla jsem sony ericsson a vydržel mi 5 let,a vydržel by i důl.Nyní mám sony Xperia L a jsem s ním spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LucinkaLLL

Samsung je výborná značka! Mám již třetí samsung a jsem spokojena. Rozhodně si nekupuj nokii, to jsou hrozné s..cky. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek