Nejlepší telefon?

Mám takovou otázku, co je podle vás nejlepší značka telefonu? Neberu htc to prostě nechci! Ale jde mi o to, že jsem někde slyšela říkat člověka, že samsungy nejsou dobré. Co si o samsungách myslíte vy?
A jaká značka telefonu je podle vás nejlepší?
(nechci htc a na apple nemám, takže ty ne)

Nejlepší odpověď
Bedy

Samsung dělá dobré akorát mobily třídy high-end – tedy ty drahé vlajkové lodi. Ale ty mobily střední třídy a zvlášť tzv. low-endy, tedy ty levné mobily, to je o ničem, to jsou šunty, to bych nechtěl ani zadarmo.

Já za nejkvalitnější mobily považuju Nokie, hlavně díky dlouholetým zkušenostem, vynikající jsou i Apple a v poslední době boduje i HTC.

Nokie mají výborný poměr cena/výkon – budiž příkladem výborný high-end s vynikajícím foťákem seženete už za 6 tisíc, narážím tím na Nokia Lumia 920. Tady není nad čím váhat.

Další odpovědi
Reezo

Nejlepší telefon není žádný. Každý telefon má své pro a proti. Zamysli se, co je pro tebe důležité, aby měl tvůj telefon a podle toho si nějaký vyber. Já osobně mám zkušenost s HTC a Samsungem. Nepoznal jseme žádný rozdíl, krom toho, že Samsung má tlačítko zpět na druhé straně než HTC a chvíli mi to trvalo si zvyknout. HTC je odolnější než Samsung ( co se týče pádů na zem ) Jinak jsem četl, že výrobky od samsungu nejméně škodí mozku. Velký rozdíl je, když z Androidu přecházíš třeba na iOS nebo Windows mobile. Jinak Apple se moc neliší cenově od Samsungu.

Já osobně bych doporučil Nokii nebo Samsung.

Majkl95

Kup si Nokii :) není lepší značky :D mám už asi 3 měsíce Nokia lumia 520 ;) určitě si nekupuj sony páč jsem měl sony xperia typo a to stálo za velký kulový :D Věř bedymu on je přes mobily machr :)

markos111

Měla jsem sony ericsson a vydržel mi 5 let,a vydržel by i důl.Nyní mám sony Xperia L a jsem s ním spokojená.

LucinkaLLL

Samsung je výborná značka! Mám již třetí samsung a jsem spokojena. Rozhodně si nekupuj nokii, to jsou hrozné s..cky. 🙂