Zlatý

Nejlepší slaďák jakej jste kdy viděli?

Doplňuji:
vlk z lesa: slaďák = romantický film (viz kategorie ↑↑↑)

nejlíp nekřížený jiným žánrem (chtěl bych si o víkendu poplakat)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moje svatba. :-)

Další odpovědi:

Láska nebeská

Zlatý

Nejlepší slaďák byl pro mě asi Titanic,mě rozbrečel už v první půlce,a jestli si chceš pořvat,tak si sežeň knížku Zápisník jedné lásky http://www.bookfan.eu/…
ke konci knihy jsem řvala snad na každým druhým řádku,no a možná by se ti mohl líbit film Netvor,to jest moderní variace na téma kráska a zvíře.A taky asi Tvajlajt,ale to je fakt už jen pro holky....

Zlatý

pro mě nej nej co jsem brečela nebyl slaďák, ale srdce rvoucí film
Osm statečných
http://www.csfd.cz/…

Stříbrný

Mně spolehlivě rozbrečí konec filmu Nevěsta na útěku s R.Geerem a J.Roberts. Navíc i vtipné jsou oba díly o Bridget Jonesové s R. Zellwerger a Colin Firthem, čili Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová s rozumem v koncích. Další starší skvělý film je Honba za diamantem s M.Douglasem a K.Turner, je to vtipný a na konci zas slzy.:-)

Stříbrný

Já mám ráda pohádky, to je pravá romantika - ale to je zaprvé křížené jiným žánrem a za druhé Tě to nerozbrečí - krájej u nich cibuli :)

Takže Princezna se Zlatou hvězdou, Tři oříšky pro Popelku.... no a kdyby neuspokojilo, tak potom něco od Rosamunde Pilcher - vždy nejdřív hrdinka miluje nepravého, co se z něj pak vyklube tak nějak tvor bez charakteru - ale seznámí se vždy taky s nějakým chlépkem v holínkách a kostkované košili, co vypadá sice jako vesničan, ale pak se ukáže, že je to báječný chlapík. (Už brečíš? :) )

Nevím co je slaďák, ale asi jsem žádný neviděla.
Doplňuji:
Tak na čistě romantický filmy se nedívám. Raději mám dramatické snímky, filmy podle skutečných událostí nebo i dokumenty a ty bývají často smutné a k zamyšlení. Jinak mě napadá jenom Titanic, který má v sobě nějakou vážnost a je nejvíce zajímavý od okamžiku kdy parník najede na ledovou kru. Tak takové filmy beru. Nejsem moc na romantický nebo komediální žánr, ale pokud je v něm i stinné místo, tak fajn. A vlastně se na filmy už skoro ani nedívám - tedy o dost méně než dříve. Naposledy jsem zhlédla Mlhu, ale v ní není romantiky ani špetka.

Pokročilý

Nejlepší romantika je taneční film BOŽSKÁ TĚLA z 1984.Kam se hrabe Hříšný tanec a spol.

Diskuze k otázce

anonym

Damiano, tak poslete bolakovi video ! :)
-iv-

Zlatý

bolak

Damiana: jó, pošli to, -iv- taky poslala jak stopuje auto..

Zlatý

Damiana

Až budeš zdravej. Chci skutečné emoce, ne aby cenou za něžnost byl následek tvého zánětu spojivek...:-)

Zlatý

bolak

a kolik to má na čsfd? víc jak ordinace v orlický přehradě?

Zlatý

Damiana

Spíš se zeptej kolik to má na Richterově škále! Nějaký čsfd... pch:-)

Zlatý

bolak

inspirovalas mě, jdu spamovat :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.