jakho

filmy k zamyšlení

Proč se natáčejí filmy ??

Nejlepší odpověď
led

Prečo pozeráte filmy? To je asi tak podobná otázka, ako táto vaša.
Ľudia odjakživa cítia potrebu vyjadrovať sa rôznym spôsobom – reč, spev, pohyb, tanec, kniha, maľba, hudba a prirodzene i film. Filmy majú rôzne žánre od informačných po zábavné.
Filmy k zamysleniu opáť môžu byť v tomto žánrovom rozsahu. Ukázať napríklad hrôzy vojny možno tak ako technicky tak i umelecky od tragédie po komédiu – vždy po zhliadnutí takého filmu v človeku ostanú otázky na zamyslenie.

Další odpovědi
tom004

Mimo spousty jiných důvodů jako je šíření a sdělení informací,vědo­mostí,zábavy,ap­.,je to hlavně obrovský obchod,kde se vydělávají ,ale i prodělávají,mi­liardy.