-jahudka-

Nejlepší kámoška přes net..

Nevím jak to položit ale poznala jsem na internetu jednu skvělou kámošku. Stala se z ní nej kámoška. Ale ona má i svoje kamarády. Problém je že ona je plně v jiném městě daleko odsud. Co mám dělat? Ani přijet za ní nemůžu protože by mi to nedovolili rodiče.

Nejlepší odpověď
hanulka11

někdy je lepší virtuální kámoška než skutečná – taky si píši s jednou už 2 roky a skvěle si rozumíme a nesetkaly jsme se

nemůžeš na nikom chtít ,aby neměl jiné kamarády než jen tebe, to nelze .....

Další odpovědi
Michal Kole

Někdo se na netu tváří jako super kámoš a ve skutečnosti je to „duševně nemocný člověk“.

pusť si film na http://www.sez­namsebezpecne­.cz