Avatar uživatele
BEAES

Nejlepší dárky- zážitky......

Jaký zážitek by jste chtěli dostat třeba k narozeninám, po čem toužíte a ještě jste to nezažili?? Já darovala manželovi tandemový seskok, byl z něho moc nadšený. Nezdají se vám takové dárky lepší, než koupené věci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, aramah, iceT před 5017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

těžko říct. Nevýhoda zážitků je v jejich pomíjivosti. Ale občas dostanu k svátku vstupenku na koncert a to bývá zážitek, který bych neměnil…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

jeee,me by se libilo veci:let balonem,bungi-jumping nebo jak se to pise,ale nejvic asi vikend nekde ve welness-centru,nebo neco podobneho.takove darky jsou urcite lepsi,nez snuska papuci a jinych…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fira

Já jsem taky pro takové dárky ale padákem skákat nemusím.Mám z toho trochu vítr.Ale jinak to musí být super.Hlavně že byl spokojený manžel. A let balónem je výborný dárek pro oba manžele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jaký zážitek? Vlastně ani nevím, když vyškrtám vše čeho se bojím, tak už nic nezbude. Snad kdybych byla mladší určitě bych si vybrala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jo tak o tandemovém seskoku jsme se bavili nedávno se synem, že to jako by se nám taky moc líbilo. Akorát, že by nám tam vadil ten nacuclý „šofér“ na našich zádech. JENŽE, kde a hlavně jak by jsme bez něho skončili že? Ale jako dárek fakt super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Můj největší dárek,jaký jsem kdy dostala?Moje děti.Zážitky na celý život…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pavla233

Já jsem dostala od manžela skok s padákem, sehnal ho http://www.adre­nalinove-darky.cz/cs/, byla jsem hodně překvapená

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek