Nejedou mi hry na windows 8

Ahoj, takze, koupil jsem si nový počítač s win 8, ale když tam nainstaluju nejakou hru (např. minecraft nebo counter strike) tak jak se hra stáhne, tak na ni kliknu a jede... ale kdyz ji vypnu a pak ji chci znovu zapnout tak se ukaze jen u mysi takove to male kolecko ze se neco nacita tak na pul sekundy, pak to zmizí a nic se nedeje. Zkousel jsem to spustit jako správce, ale to taky nejde... Kamarádka má teké win 8 už asi 2 měsíce a říká že jí to tak taky dělalo, ale že po pár dnech to přestalo a jelo to normálně... Jenže já se bojím že se to nezpraví... Prosím, nevíte co s tím? Předem děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdyžtak zkuste nastavit spouštění v režimu kompatibility Windows 7 (kliknout na spouštěč pravým tlačítkem myši, vzolit Vlastnosti-Kompatibilita). Windows 8 na hry prostě ještě není, není to ještě tolik vyladěné.
Doplňuji:
ge0rge: Zase bych nevyhazoval další peníze za Windows 7. To už je lepší to chvíli vydržet na Windows 8, než vyjdou další aktualizace a podobné. Pak už to bude v pohodě jako Windows Vista s SP2.

Další odpovědi:

Zlatý

nový neznamená lepší, a o windows 8 to bohužel platí. Lepší jsou Windows 7 a osmičkami to microsoft opět trochu pokazil (podobně jako v době se na trh dostala neslavná Vista)
Doplňuji:
pokud máte tu možnost, zkuste systém přeinstalovat na windows7 budete řešit daleko méně problémů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.