Rendanfuls

Který zpravodajský portál v Česku je nejdůvěryhodnější a nejobjektivnější?

U jsou to dva dny po událostech v Paříži a novinky.cz, idnes.cz a lidovky.cz jsou stále plné zpráv o této tragédii. To by se dalo pochopit, ale po přečtení těchto zpráv jsem zjístil, že většna z nich stále dokola opakuje to co jsem věděl už včera. Na základě tohoto usuzuji, že tyto 3 servery vydávají zprávy podle sledovanosti a tudiž ztrácejí na kredibilitě. Chtěl bych se tedy zeptat, který český zpravodajský portál je podle Vás nejdůvěryhodnější a nejobjektivnější.

Nejlepší odpověď
Elk

HlídacíPes.org – byl vyhodnocen jako nejlepší, i když působí pouze asi rok. Nezávislý a bez sponzorů.
http://hlidaci­pes.org/

Další odpovědi
marci1

Podle Mediaresearch je nejdůvěryhodnějším zpravodajským webem Portál ČT 24.

gecco

Všechny portály opakují zprávy podle sledovanosti (taky ´žijou´ z reklamy)…
😉
Osobně považuju za nejdůvěryhodnější ČTK (ale to je placené), pak idnes a lidovky.

anonym

Bude to asi sport.cz.a Deník.cz.

talka

Z časopisů je nejlepší TÝDENÍK RROZHLAS.