Mika47

Nejdůležitější věci, které nesmím zapomenout, když jedu na hory…

Ahoj, pozitri jedu na hory a mam strach ze neco zapomenu… Prosim napiste ty nejdulezitejsi veci, bez kterych se tam neobejdu… Jsem strasnej zmatkar a urcite neco zapomenu… Jeste nikdy se mi nestalo, ze bych mela na dovolene vsechno co jsem chtela :DD

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kulicha, rukavice,šálu, několikery ponožky ,brýle, dobrý krém na obličej ,lyže- /pokud máš svoje či jiný jízdní prostředek/,to­aletní potřeby, peníze !!!!!!!!!!!Pak ty základní věci .A OP bych nezapomněla.

Další odpovědi
Lucijej

Doplnila bych hanulku11: je dobré si vzít náhradní boty a oblečení na ven, abys měla na střídačku (když je hnusně nebo se vyválíš ve sněhu), vosk na lyže, třeba i fén na vlasy, hodí se i nějaké společenské hry (karty, stolní deskovky), foťák, nabíječku na mobil, průkazku pojišťovny, náplasti na odřené paty

Drap

Peníze a lyže nebo sáňky