Nejdou mi nainstalovat hry

Nejdou mi nainstalovat hry. Před pár dny jsem mazala pár "zbytečných" programů z počítače a určitě mezi nimi byl nějaký důležitý no a mě teď nejdou nainstalovat hry(už je to doba co jsem něco instalovala a hrála ale teď mě to štve že to nejde :/) Poraďte Prosím Vás :) děkuju
Doplňuji:
Tak u jedné originální hry mi to vždy právě nabídne nainstalovat ten DirectX ale potom mi to vždycky napíše:"Na instalaci tohoto programu musí mít Váš počítač administrátorské práva." A přitom to je originálka kupované
(nejdou mi nainstaloval ani ty nejprimitivběhší hry)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A můžete nám dodat screen obrazovky co se Vám tam děje, či vyskakuje za hlášku.

Protože je to hrozně málo informací mohu Vám klidně říci že Vám tam něco z toho chybí: PunkBuster, .NET Framework, DirectX, ....
Doplňuji:
No a jsme doma. Musíte mít takzvaná zvýšená práva které umí daný soubor správně nainstalovat do systému.

Pokud počítač je Váš tak si ve správci účtu nastavte administrátora, nebo na instalační soubor poklepejte levým tlačítkem myši a zvolte Spustit jako správce.

Další odpovědi:

Zkus spustit jako správce. Pravým myšítkem klik na program a v menu je "Spustit jako správce", pokud to neprojde, tak nemáš administerská práva jako uživatel k PC a musíš požádat osobu, která ty práva má.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.