mar23

Nejdou mi spustit hry

Když chci spustit hru nebo instalovat tak mi to píše že:K instalaci tohoto produktu musíte být přihlášeni s právy administrátora­.Teprve se učím ale vždycky to fungovalo,před pár dni jsem ho čistil a rušil jsem staré heslo a od té doby to nechce instalovat

Nejlepší odpověď
Retko

Nevim jiste jestli pomuze, ale mohlo by:
Skus dat pravy klik na to co spoustit a nahore casto je „Spustit jako Admininstrator“.

Další odpovědi
Miroslavst

Zřejmě je nastaveno přihlášení do systému jako běžný uživatel.
Nejlepší bude v nastavení zrušit veškerá přihlášení a nechat jen jednoho uživatele-tedy administrátora.
Pak by to mělo jít normálně.

bartt13

myslim si ze v tom bude nejaka chyba jinak nevim