Pokročilý

Nejde mi nainstalovat na notebook kupovaná hra Můj kamarád kůň

když to nainstaluji tak pak dám hrát a ukáže se mi tahle tabulka: . /DxRenderer. cpp(787): 0x8876086C: GLUT ERROR: Could not create device. Error: D3DERR_INVALIDCALL
co mám dělat?. pak dám ok a pořád když dávám hrát tak se toto ukáže. Co mám dělat a pokud to mám znovu nainstalovat, tak mi to nejde pořár když kliknu na:počítač pak dám to CD můj kamarád kůň, kliknu na to a zase tam mám na výběr hrát,konec a pod.Prosím poraďte

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dobrý den, Vámi popisovaná chyba zřejmě bude mít příčinu ve starém ovladači grafické karty. V prvé řadě tedy doporučuji přes stránky výrobce grafické karty/pc stáhnout a nainstolovat aktuální verzi ovladačů pro Váš konkrétní typ karty.

V horším případě spouštíte hru na konfiguraci pc neodpovídající min.požadavkům: Procesor 1400 MHz, Operační paměť: 512 MB RAM, 3D grafická karta se 64 MB. Vždy se pečlivě zajímejte před koupí hry, zda-li podpoporuje Váš počítač (zpravidla bývá na vině operační systém MS Windows Vista).

V takovém případě bývá velice problematické reklamovat hru u prodejce, jelikož se automaticky předpokládá, že jste si hru mezitím zkopírovala, ale za návštěvu reklamačního oddělení nic nedáte.

Zdroj: www.xzone.cz/nahledgame.php3?i dg=2290

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.