Photoguy

Nejdou mi aktualizovat služby google play, proč?

Aplikace Youradio to po mě chce, jinak se mi nespustí. Tak to zkouším, ale nejde to protože se mi to vždycky zastaví na 44% a dál to nejde. Z mobilu jsem odinstalovat okolo půl giga a nic. Nevíte kde je problém? Je u mě? V mobilu je dost místa..
(vím z vlastní zkušenosti že je takhle těžké radit)
mám HTC Desire X android 4.1.1

A nemůže být problém u tech vyvojařů Yoouradia?
Doplňuji:
Hlásí mi to jen tahle aplikace..

Odpovědi
SEMPAKO

Já měl aplikaci už nevim jakou asi snapchat a chělo to ty služby google play a já zmáčknul tlačítko zpět a aplikace šla v pohoďě (až na to že to při každém zapnutí hlásilo že to chce ty služby…)