Nejde se prihlasit k pc. Pocitac pise: Mistni zasady tohoto systemu neumoznuji interaktivni prihlaseni.

Vubec se nedostanu do systemu. Pod vlivem alkoholu jsem si „upravoval“ nastaveni. Dekuji.

Nejlepší odpověď
TomPavelka

Tyto potíže lze vyřešit přidáním schválených uživatelů do seznamu uživatelů vzdálené plochy:

  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
  2. Poklepejte na panel Systém a poté na kartě Vzdálený přístup klepněte na tlačítko Vybrat vzdálené uživatele.
  3. Klepněte na tlačítko Přidat, zadejte název uživatelského účtu a potom klepněte na tlačítko OK.

Přidáváte-li víc než jedno uživatelské jméno, oddělujte jednotlivá jména středníkem.

Poznámka: Chcete-li přidat uživatele do skupiny uživatelů vzdálené plochy, musíte být přihlášeni prostřednictvím účtu správce.

Ujistěte se také, zda má skupina uživatelů vzdálené plochy (Remote Desktop Users) dostatečná oprávnění k přihlášení pomocí Terminálové služby. Postupujte takto:

  1. Klepněte na tlačítko Start a pak na příkaz Spustit, zadejte příkaz secpol.msc a klepněte na tlačítko OK.
  2. Rozbalte položku Místní zásady a potom klepněte na položku Přiřazení uživatelských práv.
  3. V pravém podokně poklepejte na položku Povolit přihlášení terminálovou službou. Přesvědčte se, že je v seznamu uvedena skupina uživatelů vzdálené plochy (Remote Desktop Users).
  4. Klepněte na tlačítko OK.
  5. V pravém podokně poklepejte na položku Zakázat přihlášení terminálovou službou. Přesvědčte se, že skupina uživatelů vzdálené plochy (Remote Desktop Users) v seznamu není uvedena, a klepněte na tlačítko OK.
  6. Zavřete modul snap-in Místní nastavení zabezpečení.

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/kb/2892­89/cs