Luke19

Nejde mi skype ani ICQ

Od dnešního dne mi přeslaly jít aplikace Skype a ICQ. kDYŽ je otevřu, tak mi to napíše, že program přestal pracovat. Čím to je a jak to opravit ?

Odpovědi
www

Počkej třeba do zítřka, v okolí Brna to jede.
K posouzení problému je málo info.
Doplňuji:
Teoreticky by to mohlo být i tvým PC, zkus jej restartovat!

Bedy

Navrhuju použít nástroj Obnovení systému na včerejší datum a po obnovení projet počítač antivirovým&an­tispyware programem nebo online kontrolorem ESET Online Scanner – http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/
Doporučuju ho spustit v Internet exploreru, protože běží přímo v něm a funguje v něm bez problémů.

Pak pro jistotu mi pošlete výpis z programu Hijackthis – ke stažení z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a system scan adn save logfile. Po dokončení prohledávání si an ploše objeví soubor hijackthis.log – ten mi prosím pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a uvdíme co se s tím dá dělat.