Lucka17

Nejde mi nainstalovat hra do notebooku, nevíte co s tím?

Chci si nainstalovat do notebooku hru – Zoufalé manželky, když tam vložím disk jedna, tak mi to uprostřed instalace napíše at vložím disk 2, když jsem tam vložila disk 2 tak mi to opět psalo at vložím disk 1 . Takto stále dokola, nevíte někdo co s tím mám dělat? Ps: Už jsem to dříve hrála, ale na pc, takže hra je zřejmně v pořádku. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
ivzez

Hru Zoufalé manželky neznám, takže jen obecně.

Já bych obsah disků zkopírovala do jedné společné
složky v notebooku, u všeho bych odstranila atribut
„Pouze ke čtení“ a potom zkusila spustit instalaci.

aliendrone

Já bych jako první zkusil omýt/přeleštit povrch placky. Pokud má hra ochranu (originálky obvykle mívají), tak postup ivzez nepomůže. ;) :D :D