Denasha

The sims 3 dodatečná postava, nelze se připojit ke správci stahování EA.

ahoj. mám the sims 3. chtěla jsem si stáhnout doplnující postavu (z jednoho seriálu) stáhla jsem ji ale vždycky když to chci otevřít, zapne se mi spouštěč hry a napíše mi to tam: Nelze se připojit ke správci stahování EA.
prosím co s tím mám dělat??? tu postavu bych tam opravdu chtěla, ale nevím co udělat aby se mi to konečně zaplo, rozbalilo a nainstalovalo. Otec zakázal instalace her atd. na tento počítač, může to být tím že to třeba omezil abych tam nemohla nic doinstalovat? Předem děkuji :)
Doplňuji:
nemám verzi koupenou ale účet je neomezený protože tam otec už doinstaloval několik dodatků

Odpovědi
Bedy

Podstatná otázka – máte The Sims 3 koupený? Jinak s omezeným účtem toho moc nenainstalujete, to je pravda.
Doplňuji:
Pokud nemáte hru koupenou tak nepočítejte s plnou funkčností, zejména s multiplayerem a podobnými věcmi, které vyžadují připojení k síti – hru si kupte a budete mít po takových starostech. Nevidím jednodušší rešení.

Ještě si těma crackama a podobnýma věcmama, kterým obcházíte licenční podímky, zavirujete počítač. Minimálně doporučím teďka hnedka projet celý počítač antivirovým programem, předtím ho zaktualizujte samozřejmě, ať má co nejčerstvější definice (vzorky).