ventou

Proč mě nejdou z WinRaru exrahovat soubory do určene složky?

Dobry den. Nemužu přijit na to proč mě nejdou z WinRaru exrahovat soubory do určene složky, třeba do files i jinde. Postup dělam si myslim spravně, že zadam extrahovat a označim složku do ktere chci soubor extrahovat a dam ok a vždy vyskoči tabulka z ruznymi zpravami, cesta nenalezena, vskytla se hyba i jine odkazy. Mam notebook s windows 8 Děkuji za informace
Doplňuji:
V te tabulce je uvedeno Přistup odepřen a tak žadne soubory k extrakci.

Mužete mě zdělit kde se to „povoluje“ ve windows 8, aby bylo možne soubory extraovat do složek ? Děkuji

Odpovědi
cochee

Ty „různé zprávy“ jsi tu měl napsat, to je to nejdůležitější. Osobně tipuju, že se snažíš extrahovat na místo, kam na to nemáš uživatelská práva. Zkus to ve složce Dokumenty (nevím, jak se to přesně jmenuje ve Win 8), utvoř tam novou podsložku a do ní extrahuj.
Doplňuji:
Po Doplněna: Snad se toho ujme jiný kolega, já nemám po ruce stroj s nainstalovanými Win 8, sorry ☹

Emefej

Běžně to jde, závada není ve WinRaru, ale v nastavení přístupových práv v OS.

ivzez

Máte WinRAR zakoupen?
Zkoušel jste archív otevřít v jiném programu (např. 7zip – freeware)?

Buď může být poškozen archív
nebo může být problém s oprávněním.

Já bych napřed zkontrolovala archív
(je to jednodušší).