Pokročilý

Nějaký nápad nebo návrh jak zrychlit nahrání videa na youtube (šedivý pruh před samotným spuštěním)

přešla jsem z domácího stolního pc na notebook jsme na stejné internetové síti ale na notebooku se mi čtyřminutové video nahrává i hodinu a to v té nejhorší kvalitě
Doplňuji:
vše je nově udělaná respektive 3 dny staré další aktualizace nejsou

Odpovědi:

Zlatý

aktualizovat ovladace v notebooku ...prohlizec a flash player take ...

Zlatý

Takže zkontrolujte, zda-li máte aktuální ovladače ke grafické kartě - ideálně na oficiálních stránkách výrobce - buď notebooku anebo přímo grafické karty.

Jinak jak jste mi posílala nějakej ten screen toho Správce úloh, viděl jsem, že tam máte nainstalovaný Google Chrome - používáte-li Google Chrome na přehrávání videí na netu - je problém tam - on má dost problémů s přehráváním videí, takže doporučím použít jiný prohlížeč - například Internet Explorer 10, který tam máte. Ten IE10 je vynikající rychlý (vlastně nejrychlejší podle SunSpideru) a bezpečný (no vlastně i nejbezpečnější podle NSS Labs), takže můžu doporučit. Sám ho používám, když jsem na počítači s WIndows.

Navíc ten Google chrome docela dost sleduje aktivitu svých uživatelů, takže pokud jste na Google Chrome zvyklá, doporučím Vám nainstalovat SRWare Iron, který vypadá úplně stejně, je prakticky stejný až na pár drobností - oproti Chromu "nešpehuje" a používá originální Flash Player, ne žádný upravený.

O Ironu se víc dozvíte zde: http://www.zdarma.org/…
Aktuální verzi stáhnete odsud: http://www.srware.net/…

Zlatý

A blbne to od začátku nebo to předtím šlo a teď to najednou blbne?
A co zkusit změřit rychlost netu? Nebo jinak stahování jde rychle?
Co ukazuje Sítě ve Správci úloh? Nevytěžuje ti přípojku jinej proces?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.