Slezsky fc

jak zrychlit notebook ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Blbě.

V notebooku nejdou vyměňit komponenty za rychlejší. maximálně jde vyměnit disk a přidat operační paměť RAM

Jedině ve Windows omezit počet programů jedoucích na pozadí.

Další odpovědi
Lakeysha

defragmentuj a vyčisti disky:-Dale hlavně si sundej z tý plochy ty soubory s filmama:-D odinstaluj si to ICQ a nainstaluj místo něj nějakej komunikátor, co nežere tolik paměti:-D samý babský rady čéče:-D

beer

Už to tady bylo mockrát, třeba jen zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+zrychlit+no­tebook&catego­ryId=58

anonym

Záleží na tom o jakou rychlost ti jde. Pokud o rychlost v km/hod, tak hodit ze skály.

huxa

stáhni si advanced systemcare 5 a dej hlubokou údržbu ;) hodně se ti zrychlý PC, jestli byl jako nový taky rychlý

astroamateur

Pokud chceš hrát hry bez toho aby se ti to nesekalo stáhni si Game Booster v3.5 beta. (Pozor,zvýší ti to teplotu procesoru a u stařších verzí hrozí přehřátí a následné vypnutí pc)